Prasa MF 2270 XTRA density

Jeżeli potrzebujesz prasę produkującą belę najwyższej gęstości. to jest to prasa dla Ciebie - MF 2270 XD.

 

o 15% do 20% więcej materiału w beli

Massey Ferguson 2270 XD to prasa wytwarzjąca bele gdzie przy użyciu sznurka o odpowiednio wysokich parametrach w beli sprasowane jest o 15% do 20% więcej materiału w porównaniu do standardowej prasy MF 2270. Została ona zaprojektowana aby obniżyć koszty transportu bel o wymiarze 1,2 m x 0,9 m. Prasa wytwarza znacznie gęstsze i cięższe bele aby zoptymalizować o obniżyć koszty transportu. Prasa jest przgotowana do wytwarzania bel o dużej gęstości z słomy, siana, sianokiszonki i miskantu.  

Masywne koło zamachowe XD

Masywne "koło zamachowe XD" zostało zaprojektowane aby stworzyć dodatkową inercję i utrzymać moment potrzebny do wytworzenia dodatkowej gęstości podczas prasowania. Koło o wadze 545 kg i szerokości 250 mm, jest o 91% cięższe i dwukrotnie grubsze od koła w wersji standardowej. Te wymiary koła zamachowego wytwarzają większą bezwładność tłoka, co zwiększa siłę oddziaływania na materiał i pomaga stworzyć dodatkową gęstość.  

Przekładnia główna XD

Aby operować większym obciążeniem i siłą koła zamachowego inżynierowie opracowali nową przekładnię główną, 35% cięższą niż w wersji standardowej. Wewnątrz wszystkie koła zębate i łożyska zostały przystosowane do przeniesienia wyjątkowej przepustowości mocy. Cały układ napędowy i struktura w prasie 2270 XD opracowano specjalnie, aby zapewnić wytrzymałość i integralność potrzebną do obsługi dodatkowej gęstości. Wzmocnione mocowanie przekładni głównej XD z wytrzymałą ramą również zostały zaprojektowane aby pomieścić większe koło zamachowe XD. Ramiona tłoka od przekładni głównej są takie same jak ramiona użyte w największym modelu pras kostkujących Maasey Ferguson 2190.

Cechy Prasy MF 2270 XD

 

 • Koło zamachowe xd - dwukrotnie większa waga dla zwiększonej energii i bezwładności
 • przekładnia główna xd - wykonana z większych i mocniejszych elementów
 • lepsza integralność do obsługi większych obciążeń
 • komora prasowania optiform z siłownikami gęstości xd
 • skrętna oś tandem
 • opcjonalny zintegrowany system ważenia kostek

MF 2270 xd - korzyści

 

 • więcej materiału w kostce
 • mniej kostek na polu
 • niższe koszty transportu kostek z pola
 • mniejsze zużycie sznurka
 • mniej miejsca przeznaczonego na magazynowanie
 • niższe koszty przewozu

 

Massey Ferguson MF 2250-2290

150 - 250 KM

Zaawansowanie technologiczne, które zdobyło uznanie na rynku pras.

 

zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu

Model Wymiary kostki (szer. x wys.)
2250 80 cm x 90 cm
2260 120 cm x 70 cm
2270 120 cm x 90 cm
2270 XD 120 cm x 90 cm
2290 120 cm x 130 cm

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Najnowsza generacja pras  wysokiego zgniotu

 

 

Fabryka Massey Ferguson znajdująca się w Hesston w Stanach Zjednoczonych, od wielu lat jest uważana jako znakomite centrum w którym powstają prasy rolnicze. Fabryka jest referencją w zakresie jakości, innowacji i profesjonalizmu.

W serii pras wysokiego zgniotu Massey Ferguson znajdą Państwo model najbardziej dopasowany do wielkości precyzyjnie sprawsowanej kostki, którą chcą Państwo osiągnąć.

Reputacja pras kostkujących Massey Ferguson w zakresie gęstości zgniotu, kształtu i masy przygotowanych kostek jest powszechnie znana. Prasy serii MF 2200 przygotowują baloty niezależnie czy zbierają Państwo zielonkę, siano czy słomę.

-zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna