Podwójne wiązanie

 

 

prasy zwijające Massey Ferguson okazja wyprzedaż dostępne w firmie Korbanek

System podwójnych aparatów wiążących wprowadzono w fabryce Hesston i jest on bezkonkurencyjny pod względem niezawodności, wiążąc miliony bel na całym świecie już ponad 35 lat. Odgrywa on nadal ważną rolę w prasach MF 2200.

Z myślą o doskonałej jakości beli, aparaty wiążące są napedzane łańcuchem bezpośrednio z przekładni głównej, umożliwiając precyzyjną synchronizację tłoka, supłaczy i igieł.  

System smarowania supłacza AutoLube regularnie samruje dwadzieściasześć kluczowych punktów na supłaczu co pomaga zapewnić bezproblemową, niezawodną wydajność kostka po kostce.

Wśród opcji wyposażenia znajdziemy funckę elektronicznej zmiany długości kostki, która pozwala na szybką i łatwą zmianę długości kostki poprzez terminal C 1000. 

Massey Ferguson MF 2250-2290

150 - 250 KM

Zaawansowanie technologiczne, które zdobyło uznanie na rynku pras.

 

zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu

Model Wymiary kostki (szer. x wys.)
2250 80 cm x 90 cm
2260 120 cm x 70 cm
2270 120 cm x 90 cm
2270 XD 120 cm x 90 cm
2290 120 cm x 130 cm

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

Najnowsza generacja pras  wysokiego zgniotu

 

 

Fabryka Massey Ferguson znajdująca się w Hesston w Stanach Zjednoczonych, od wielu lat jest uważana jako znakomite centrum w którym powstają prasy rolnicze. Fabryka jest referencją w zakresie jakości, innowacji i profesjonalizmu.

W serii pras wysokiego zgniotu Massey Ferguson znajdą Państwo model najbardziej dopasowany do wielkości precyzyjnie sprawsowanej kostki, którą chcą Państwo osiągnąć.

Reputacja pras kostkujących Massey Ferguson w zakresie gęstości zgniotu, kształtu i masy przygotowanych kostek jest powszechnie znana. Prasy serii MF 2200 przygotowują baloty niezależnie czy zbierają Państwo zielonkę, siano czy słomę.

-zdjęcie dwóch pras belujących Massey ferguson z wyróżnikiem okazja i numerem telefonu
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna