Podwójne wiązanie

 

 

prasy zwijające Massey Ferguson okazja wyprzedaż dostępne w firmie Korbanek

System podwójnych aparatów wiążących wprowadzono w fabryce Hesston i jest on bezkonkurencyjny pod względem niezawodności, wiążąc miliony bel na całym świecie już ponad 35 lat. Odgrywa on nadal ważną rolę w prasach MF 2200.

Z myślą o doskonałej jakości beli, aparaty wiążące są napedzane łańcuchem bezpośrednio z przekładni głównej, umożliwiając precyzyjną synchronizację tłoka, supłaczy i igieł.  

System smarowania supłacza AutoLube regularnie samruje dwadzieściasześć kluczowych punktów na supłaczu co pomaga zapewnić bezproblemową, niezawodną wydajność kostka po kostce.

Wśród opcji wyposażenia znajdziemy funckę elektronicznej zmiany długości kostki, która pozwala na szybką i łatwą zmianę długości kostki poprzez terminal C 1000. 

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna