Meprozet Aplikator 4 redlicowy

9000 - 24000 L

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Aplikator doglebowy Meprozet  4 redlice

BUDOWA

Do ramy zbiornika przymocowana jest rama nośna dozownika z ramą tylną i uchylnymi ramionami bocznymi. Na ramie tylnej zamontowano mikser rozdzielający gnojowicę na węże PCV ułożone na ramionach, a następnie do trójników dzielących każdy strumień na dwa węże strażackie - wleczone.

Ramki uchylne z prowadnicami węży podnoszone i opuszczane są ręcznie. Dwusekcyjny rozdzielacz hydrauliczny na ramie tylnej pozwala na otwieranie i zamykanie ramion oraz uruchomienie miksera. Sztywność konstrukcji zapewniają odciągi między ramą, a dnem zbiornika.

Meprozet aplikatory wykres zużycia paliwa
-

DZIAŁANIE

Ręcznie wypiąć ramiona boczne dozownika z haków transportowych i rozdzielaczem hydraulicznym, rozłożyć je całkowicie. Ręcznie opuścić ramki uchylne z wężami oraz uruchomić mikser.

Gnojowica pod ciśnieniem popłynie do miksera, węży rozprowadzających i do trójników, gdzie zostanie rozdzielona na węże wleczone. Do transportu dozownik należy ponownie, całkowicie złożyć.

UWAGA: Rozlewanie łyżką jest możliwe bez demontażu dozownika, po założeniu króćca przedłużającego.

ZASTOSOWANIE

  • naglebowe, równomierne nawożenie zhomogenizowaną gnojowicą: upraw zielonych, łąk, pastwisk
  • podlewanie międzyrzędowe
-
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna