Monosem NX MONOSHOX

300 - 900 CM

 

Pobierz prospekt siewników punktowych MONOSEM NX MONOSHOX

 

Siewniki punktowe MONOSEM NX M (M = MONOSHOX) to owoc wielu lat doświadczenia MONOSEM, siewnik punktowy NX M został specjalnie skonstruowany dla uproszczonych technik siewu, dla siewu bezpośredniego i intensywnych warunków pracy. Najnowsza seria siewników wyposażonych w sekcje wysiewające MONOSHOX® NX M zachowuje to, co stanowiło przez wiele lat o reputacji sekcji NG Plus, czyli aparat rozdzielający ziarno oraz dodaje do tego nowe równoległoboczne ramię z amortyzacją Monoshox®.EU dla uzyskania większej wydajności roboczej z zachowaniem wysokiej jakości rozdziału ziarna i wysiewu MONOSEM.

 

Siewnik punktowy MONOSEM NX M 6-rzędowy, rozstaw między rzędami 75 cm

Foto: Siewnik punktowy MONOSEM NX M 6-rzędowy (rozstaw między rzędami 75 cm), na ramie przyczepianej WingFold z podsiewaczem nawozów oraz aplikatorem do środków mikrogranulowanych MICROSEM (opcja).

 

Siewniki Monoshox® NX M są wyposażone w ciężką i silną ramę TOP 7’’ w wersji zawieszanej lub przyczepianej. Ramy charakteryzują się silną budową i wyposażeniem wysokiej jakości, dzięki czemu mogą intensywnie pracować w trudnych warunkach.

 

Siewnik punktowy MONOSEM NX M 8-rzędowy (rozstaw między rzędami 75 cm), na ramie przyczepianej WingFold składanej hydraulicznie, z podsiewaczem nawozów o poj. 1500 litrów oraz aplikatorem do środków mikrogranulowanych MICROSEM (opcja)

Foto: Siewnik punktowy MONOSEM NX M 8-rzędowy (rozstaw między rzędami 75 cm), na ramie przyczepianej WingFold składanej hydraulicznie, z podsiewaczem nawozów o poj. 1500 litrów oraz aplikatorem do środków mikrogranulowanych MICROSEM (opcja).

 

Rama WingFold siewnika 8-rzędowego jest wyposażona w układ składający w kierunku przodu jest wbudowany w belkę nośną

Foto: Rama WingFold siewnika 8-rzędowego jest wyposażona w układ składający w kierunku przodu jest wbudowany w belkę nośną. Mechaniczny układ blokujący za pomocą siłowników hydraulicznych 
blokuje ramę do pracy w pozycji sztywnej.

 

Zapraszamy do obejrzenia filmu przedstawiającego aktualne maszyny MONOSEM, w tym również siewniki punktowe NX M.

 

 

 

 

 

 

O marce Monosem

logo Monosem duże w kole zębatym czerwone

MONOSEM to znana marka siewników punktowych w Europie. Przedsiębiorstwo Compagnie Commerciale Ribouleau powstało w 1945 roku, w Largeasse w zachodniej Francji, do dzisiaj jest synonimem wysokiej jakości i precyzji siewu punktowego. Kukurydza, buraki cukrowe, słonecznik, fasola, kukurydza cukrowa, bobik, rzepak - wszystkie te rośliny mogą być wysiane punktowo z wykorzystaniem siewników punktowych Monosem. Producent oferuje również siewniki pneumatyczne do wysiewu warzyw oraz pielniki do upraw polowych oraz upraw warzywnych.

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna