• WNIOSEK PROW

   

  Flaga unii europejskiej i napis europejski fundusz rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Logo programu rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020

  Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu
  maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW. Po
  wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi sie do Ciebie doradca, który
  oceni twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi z którego programu skorzystać
  oraz przeprowadzic Cie przez cały proces wnioskowania.

  obrazek przedstawiający ciągnik fendt na polu reklamujący oferte na ciągniki

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Polaris Sportsman Touring XP 1000 2018

88 - 88 KM

SPORTSMAN XP 1000 TOURING - specjalnie zaprojektowany pojazd do cieszenia się jazdą po bezdrożach we dwójkę. Doskonałe wyposażenie maszyny zapewnia wygodę, bezpieczeństwo i przyjemną jazdę dla kierowcy jak i pasażera.

Wersja dla dwóch osób kolor srebrny felgi aluminiowe oparcie dla pasażera klasyczna kierownica motocyklowa
Ikonka oznacza ile KM posiada silnik w Quadzie Polaris ikona na stronie firmy Korbanek  Ikonka na stronie korbanek przedstawia napęd 4x4 w quadzie Polaris  System szybkiego montażu lock ride akcesorii w quadach Polaris Ikona na stronie Korbanek   Ikona na stronie korbanek przedstawia ikona wersje pojazdu Polaris dla dwóch osób pojazd dla dwóch osób rejestracja Polaris Sportsman Touring X2  Kontrola zjazdu ADC stosowana w quadach Polaris Sportsman RZR Ranger 1000 570 korbanek  Ikona przedstawia hamowania silnikiem EBS w quadach Polaris modele takie jak Sportsman RZR Ranger   EPS elektryczne progresywne wspomaganie kierownicy w quadach Polaris stosowane w modelach Sportsman Rznger RZR korbanek 
 Homologacja-T3b
 
Cena: 64 999 zł

 

Sprawdź pojazdy demo w wyjątkowo atrakcyjnych cenach ! 

Pojazd ma specjalnie wydłużone podwozie po to aby zagwarantować pasażerowi i kierowcy odpowiednią ilość miejsca. Powyższony fotel i podnóżki pasażera ułatwiają osobie siedzącej z tyłu obserwację trasy, specjalne rączki  z każdej strony fotela pozwalają na pewny chwyt. Quad napędzany jest wytrzymałym silnikiem ProStar, własnej konstrukcji Polaris o mocy 88 KM, jednostka wyposażona jest w elektroniczny wtrysk paliwa i podwójny wałek rozrządu w głowicy. Doskonałe wyposażenie maszyny między innymi ADC (aktywna kontrola zjazdu), EBS (hamowanie silnikiem) i EPS (wspomaanie kierownicy)  gwarantuje podóżującym wygodę i bezpieczeństwo.

 

Quad zjezdza w dół dwie osoby na pojezdzie
SILNIK I UKŁAD NAPĘDOWY

Pojemność: 952cm3
Napęd: 4×4/2×4
Moc: 88 KM @ 7250 RPM
Moment obrotowy: 89 Nm @ 6000 RPM

ZAWIESZENIE

Przednie Zawieszenie:  Podwójny wahacz poprzeczny
Skok zawieszenia 22,9cm
Tylne zawieszenie: Wielowahaczowe Dual A-Arm
Skok zawieszenia 26 cm

OPONY / KOŁA

Przednie Koła: 26 x 9-14
Tylne Koła: 26 x 11-14
Felgi Aluminiowe

WYMIARY

Bagażnik Przód/Tył: 55 kg/110 kg
Zbiornik paliwa: 19.9 L
Prześwit: 28.5 cm
Wymiary: (D x S x W) 219.7 x 120.9 x 147.9 cm
Ładowność: 217 kg
Rozstaw osi: 144.8 cm
Masa na sucho: 426 kg

*Podano fabryczne dane producenta, które mogą się różnić od dokumentów homologacyjnych

 

Zobacz jak PREZENTUJE SIĘ polaris sportsman

 

0

O marce Polaris

Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna