• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia Storm w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Rostselmash w oddali na polu

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Samasz Storm

235 - 330 CM

Pługi serii STORM mogą być montowane na ciągnikach rolniczych i innych pojazdach wolnobieżnych wyposażonych w TUZ kat. II. Dzielona, dwu­częściowa odkładnica, zabezpieczona jest układem hydraulicznym z możliwością regulacji siły wypinania się.

Pług Storm do śniegu firmy Samasz

Typ

Storm 270

Storm 300

Storm 330

Szerokość robocza: [cm]

 

- maksymalna

270

300

330

- minimalna

235

260

285

Wysokość odkładnicy [cm]

107

107

107

Hydrauliczny kąt skrętu w prawo i lewo

do 30°

Ilość części listwy zgarniającej

4

Kąt natarcia

20°

Kat. zaczepu TUZ

II

II

II

Wymagana ilość przyłączy hydraulicznych

2 (1 para)

Wymiary gabarytowe: dł./ szer./ wys. [cm]

146 / 285 / 150

146 / 315 / 150

146 / 345 / 150

Zabezpieczenie przeciwnajazdowe

uchylna odkładnica

Masa [kg]

640

665

690

zalety pługów storm

 

 • Dzielona odkładnica – 2 niezależne segmenty z możliwością szybkiego połączenia na jednoczęściową
 • Hydrauliczne zabezpieczenie uchylania odkładnicy z możliwością regulacji siły
 • Hydrauliczny skręt odkładnicy ±30° z zabezpieczeniem zaworem przeciążeniowym
 • Kopiowanie poprzeczne ±7°
 • Odpowiednio wyprofilowane zewnętrzne rogi odkładnic, umożliwiające bliskie podjechanie pługiem pod przeszkody znajdujące się na poboczu drogi
 • Z łatwością pokonuje duże przeszkody
STORM firmy SAMASZ Pług do śniegu
0

O marce Samasz

Logo Samasz Białystok zielone litery na białym tle
Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna