• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia SAHARA w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Rostselmash w oddali na polu

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  0
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Samasz SAHARA

140 - 264 CM

Posypywarka samozaładowcza Sahara przeznaczona jest do posypywania piasku, soli na chodnikach, ulicach, parkingach, osiedlach, placach zakładowych, a także rozsiewania kruszywa (grysu) przy budowie i naprawie dróg, jak też wapnowania zakwaszonych trawników i boisk. Dzięki takiemu sposobowi rozsypywania Sahara nie uszkadza mijanych samochodów, nie stanowi zagrożenia dla przechodniów i nie powoduje uszkadzania trawników w przypadku rozsypywania soli. Posypywarka jest również wyposażona w regulację intensywności sypania, za pomocą zmiany obrotów wałka dozującego oraz po przez docisk przesłony tylnej do wałka dozującego. Sahara w standardzie agregowana jest z ciągnikiem na zaczepie trójpunktowym kategorii II (TUZ kat. II) lub na życzenie klienta może być wyposażona w dowolny typ zaczepu. Posypywarka napędzana jest z układu hydraulicznego pojazdu.

Posypywarka samozaładowcza SAHARA Samasz

Typ

Sahara 140

Sahara 200

Sahara 240

Szerokośc robocza [cm]

140

200

240

Szerokość transportowa [cm]

164

224

264

Moc ciagnika [KM]

od 50

od 50

od 50

Kat. zaczepu TUZ

II

II

II

Wymagana ilość przełączy hydraulicznych

4 (2x2 pary)

Rodzaj napędu

hydrauliczny

Wydatek oleju [l / min.]

10 - 40

Ciśnienie oleju [bar]

150

Pojemność [m3]

0,5

1,40

1,60

Wymiary gabarytowe: dł. / szer. / wys. [cm]

90 / 164 / 105

130 / 224 / 130

130 / 264 / 130

Max. prędkość robocza [km/h]

15

Max. prędkość transportowa [km/h]

25

Masa [kg]

285

620

690

Masa z ładunkiem [kg]

do 1075

do 2900

do 3500

zalety posypywarek sahara

 

 • Precyzyjne posypywanie dzięki grawitacyjnemu systemowi dozowania
 • Podczas pracy nie stanowi zagrożenia dla samochodów i przechodniów
 • Podwójna regulacja intensywności sypania: pokrętło obrotów silnika i dźwignia przesłony tylnej
 • Możliwość szybkiego opróżniania
 • System samozaładunku bez konieczności wysiadania z ciągnika
SAHARA 240 posypywarka firmy Samasz
0

O marce Samasz

Logo Samasz Białystok zielone litery na białym tle
Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna