Samasz DUO

12 - 32 M3

Wóz paszowy przeznaczony dla dużych gospodarstw, charakteryzujący się optymalną pojemnością i równie wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu dwóch pionowych ślimaków. Dodatkowe wzmocnienie ramy zwiększa sztywność i wytrzymałość.

W produkcji wykorzystujemy stal jakościową o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. W wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych i zmęczeniowych dno OptiFEED wykonano ze stali o grubości 20 mm. Dzięki dowolnej konfiguracji okien wysypowych wozy OptiFEED DUO mogą precyzyjnie zadawać paszę w każdych warunkach, co czyni nasze produkty uniwersalnymi i dostępnymi dla każdego hodowcy.

Zobacz dane techniczne 

MODELE WOZÓW PASZOWYCH DUO

 

OptiFEED DUO

Wóz paszowy przeznaczony dla dużych gospodarstw, charakteryzujący się optymalną pojemnością i równie wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu dwóch pionowych ślimaków. Zawieszenie tandemowe resorowane lub wahliwe jest opcją, która gwarantuje większą stabilność przy tak dużych gabarytach maszyny. Dodatkowe wzmocnienie ramy zwiększa sztywność i wytrzymałość. W produkcji wykorzystujemy stal jakościową o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. W wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych i zmęczeniowych dno OptiFEED wykonano ze stali o grubości 20 mm.

-

 

OptiFEED DUO S

OptiFEED DUO S jest nową generacją wozów paszowych. Maszyna dzięki swoim gabarytom może być używana we wszystkich budynkach. Rekordowo niski wóz o wysokości od 2,25 m przy 12 m3 to stabilność i wygoda podczas mieszania. OptiFEED DUO S zapewnia szereg udogodnień nieosiągalnych dotąd dla posiadaczy mniejszych wozów paszowych. Waga oparta na 3 sensorach wagowych. Sterowanie wozem paszowym odbywa się z kabiny ciągnika. Dzięki zastosowaniu zewnętrznego rozdzielacza maszyna wykorzystuje jedynie dwa wyjścia hydrauliczne.

 

-

OptiFEED DUO HD

OptiFEED DUO HD to seria wozów paszowych stworzona z myślą o dużych gospodarstwach, ukierunkowanych na wydajną hodowlę
i produkcję mleka. Maszyny charakteryzują się niezwykle wysoką wydajnością pracy przy jednoczesnym niskim zapotrzebowaniu
mocy. 

W wozach paszowych serii DUO HD zastosowano zmiany konstrukcyjne dna pojemnika, które umożliwiły powiększenie pojemności
przy zachowaniu mniejszej wysokości wozu niż w serii DUO.
OptiFEED DUO 20 m³: 2,85 m
OptiFEED DUO HD 20 m³: 2,60 m

-

O marce Samasz

Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna