Sulky DPA EPANDOR S25

1500 - 2000 L

 

Rozsiewacz przyczepiany Sulky DPA Epandor S25 charakteryzuje się małymi gabarytami - szerokością całkowitą wynoszącą zaledwie 1,40 m i dużą pojemnością zbiornika: aż do 2,5 tony! Dzięki temu maszyna staje się bardziej wydajna a koszty przejazdów związane z koniecznością załadunku zostały zoptymalizowane. Rozsiewacz może rozsiewać rozmaite produkty, począwszy od nawozów granulowanych, poprzez wysuszone produkty organiczne organiczne, nawozy składowane luzem, materiały wilgotne, środki i nawozy pyliste... W sumie mogą Państwo nabyć uniwersalną maszynę do nawożenia w winnicach lub sadach.

 

Mały rozsiewacz przyczepiany SULKY DPA EPANDOR S25 do sadów i winnic

Foto: Rozsiewacz przyczepiany SULKY DPA Epandor S25 przeznaczony do prac w winnicach i sadach.

 

Rozsiew kompostu, produktów organicznych, nawozów pylistych...

Rozsiewaczem przyczepianym DPA Epandor S 25 można wysiewać praktycznie wszystko. Seryjnie maszyna została wyposażona w lokalizator 2-rzędowy. Dozowanie produktów odbywa się za pomocą taśmy podajnika podłogowego o szerokości 800 mm.

 

Podajnik taśmowy na dnie zbiornika transportuje materiał do zestawu rozsiewającego

Foto: Podajnik taśmowy na dnie zbiornika transportuje materiał do zestawu rozsiewającego.

 

Rozsiewacz DPA EPANDOR podczas pracy    

Taśma podajnika podłogowego jest bardzo szeroka, z boki zbiornika głównego są ustawione pod kątem ułatwiającym zsypywanie się materiałów. Napęd na taśmę podającą odbywa się mechanicznie, z koła maszyny (napęd DPA), podobnie jak w rozsiewaczach przyczepianych polowych. Dzięki temu dozowanie jest precyzyjne a rozłożenie materiału równomierne, jakiekolwiek będzie ukształtowanie powierzchni terenu i jakikolwiek środek będzie miał być rozsiany. Uniwersalny, przesuwny wykres Sulky ułatwi Państwu ustalenie ustawienia w zależności od pożądanej dawki rozsiewu na hektar.
 

Załadunek rozsiewacza przyczepianego materiałem organicznym za pomocą łyżki ładowacz

Foto: Załadunek rozsiewacza przyczepianego materiałem organicznym za pomocą łyżki ładowacza.

 

DPA EPANDOR w czasie pracy    

Dzięki szerokości całkowitej 1,40 m, wjazd do winnic lub do sadów, których rozstaw między rzędami wynosi 1,80 jest możliwy, bez konieczności uciekania się do stosowania maszyn typu szczudłowego. Duża pojemność załadunkowa, aż do 2,5 tony, sprawia, że maszyna jest bardziej wydajna. 

 

SULKY DPA Epandor S25 w czasie pracy w winnicy

Foto: SULKY DPA Epandor S25 w czasie pracy w winnicy.

 

 

 

 

O marce Sulky

Znak logo SULKY zielono czerwony

Początki marki SULKY sięgają roku 1936, gdy Fabien Burel wprowadził na rynek pierwszy siewnik zbożowy, wówczas ciągnięty przez konia. Sam kształt siewnika przypominał wózek dla jockeya, stąd też powstała nazwa SULKY, do której dodano nazwisko założyciela: SULKY-BUREL. Generalnym dystrybutorem maszyn SULKY w Polsce jest firma KORBANEK sp. z o.o. od roku 1996. Jako importer zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny a także dostęp do części zamiennych do wszystkich maszyn SULKY. SULKY jest dzisiaj francuskim przedsiębiorstwem zatrudniającym około 250 osób, to firma innowacyjna i niezależna. Siedziba producenta oraz największa fabryka znajduje się we Francji, w regionie Bretanii, w Chateaubourg i zajmuje powierzchnię 20 000 m2. Dyrekcja SULKY to Prezes Julien Burel oraz Gilbert Jouan, Dyrektor Generalny i Produkcji.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna