Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia CZYSZCZALNIA SUN

20 - 40 T

Czyszczalnia ziarna bębnowa Unia SUN
 
 Czyszczalnia bębnowa do ziarna Unia SUN
 

Czyszczalnia bębnowa Unia SUN przeznaczona jest do czyszczenia wszystkich rodzajów ziarna. Ziarno zasypywane jest grawitacyjnie do wialni wstępnego czyszczenia, gdzie przechodzi przez poprzeczny strumień powietrza, który usuwa pyły i lekkie zanieczyszczenia oddzielane do cyklonu. Następnie ziarno wsypuje się do obrotowego bębna z wymiennymi sitami. Pierwsze sito usuwa lekkie zanieczyszczenia (piasek, rozdrobnione ziarno, złamane ziarno, itp.), następne sita przepuszczają przez otwory dobre ziarno, a duże zanieczyszczenia wychodzą na końcu bębna. Dobór sit zależy od ziarna i rodzaju zanieczyszczeń. Bęben czyszczący podzielony jest na sekcje, a każda z sekcji daje możliwość zamontowania sit o różnej perforacji. Dzięki temu można dostosować czyszczalnię do każdego rodzaju ziarna, jak również osiągać oczekiwane parametry czyszczonego materiału. W poszczególnych fazach procesu czyszczenia, czyli przechodzenia ziarna przez kolejne sekcje bębna, następuje oddzielanie zanieczyszczeń w zależności od zastosowanych sit.

 


Konstrukcja czyszczalni ziarna SUN

 

Budowa czyszczalni ziarna SUN

 

Dane techniczne czyszczalni ziarna SUN

Dane techniczne czyszczalni ziarna SUN


Wyposażenie czyszczalni ziarna SUN

 

Bęben czyszczalni ziarna SUN

Wyposażenie standardowe

 

  • wialnia
  • wentylator z cyklonem
  • korpus czyszczalni bębnowej (2 sekcje)
  • komplet sit (2szt.)

Czyszczalnia ziarna SUN zmontowana

Wyposażenie opcjonalne

 

  • sita
  • konstrukcja wsporcza z podestami
  • pomost ruchomy (wysokość 1,46m)
  • szafa elektryczna czyszczalni

 

 

 

.

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna