Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 • WNIOSEK PROW

   

  Flaga unii europejskiej i napis europejski fundusz rolny na rzecz rozwoju obszarów wiejskich Logo programu rozwoju obszarów wiejskich w latach 2014-2020

  Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu
  maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW. Po
  wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi sie do Ciebie doradca, który
  oceni twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi z którego programu skorzystać
  oraz przeprowadzic Cie przez cały proces wnioskowania.

  obrazek przedstawiający ciągnik fendt na polu reklamujący oferte na ciągniki

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  0
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Unia SILOSY FARMA

65 - 321 M3

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA
 
 silosy farma korbanek unia
 

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA służą do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich. To jedyne silosy faliste o tak wysokiej jakości w sektorze silosów farmerskich. Konstrukcja silosu zapewnia bezpieczeństwo przechowywania i długowieczność użytkowania. Blacha falista odbija promienie słoneczne, przez co silos mniej się nagrzewa. Ponadto każde walcowanie wzmacnia materiał i uodparnia go na wgniecenia. Szczelna konstrukcja podłogi zabezpiecza przed podsiąkaniem wody i dostawaniem się wilgoci. Aktywny system kondycjonowania ziarna w silosie umożliwia przepływ powietrza przez składowane ziarno, zastępuje tradycyjną metodę konserwacji zboża polegającą na szuflowaniu – zabezpiecza przed gromadzeniem się wilgoci pod dachem dzięki zastosowaniu głowicy wyciągowej Turbowent na dachu silosu. Podłoga kanałowa do przewietrzania ziarna to stabilna i trwała konstrukcja oparta na fundamentach, zapewniająca łatwe utrzymanie czystości w silosie, jak również w kanałach pod podłogą silosu – prosta w montażu i demontażu.

 


Konstrukcja silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

Silos konstrukcja zbiorników płaskodennych unia korbanek

 

silosy farma budowa konstrukcja korbanek unia

silosy farma budowa konstrukcja korbanek

 

Dane techniczne silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

dane techniczne silosy farma 50 80 100 korbanek

dane techniczne silosy farma 150 200 250 ok korbanek

0

O marce Unia

Logo Unia na korbanek.pl

W 1882 roku inżynier August Ventzki założył fabrykę maszyn i narzędzi rolniczych w Grudziądzu. Pierwsza maszyną z którą po dziś dzień kojarzy się marka był dwuskibowy pług. Po 16 latach w 1898 Ventzki zbudował i opatentował kultywator. W tamtych latach Unia była jednym z największych producentów maszyn w Europie. Następnie po 1 pierwszej wojnie światowej i powrocie Grudziądza do Polski fabryka stała się spółką akcyjną pod nazwą Pomorska Fabryka Maszyn. Aufust Ventzki miał w niej 25 % udziałów oraz miejsce w radzie nadzorczej. W 1926 roku unia produkowała 5 tys ton maszyn rocznie i eksportowała już wtedy 10 % swojej produkcji. W czasach drugiej wojny światowej w zakładach produkowany był sprzęt na potrzeby wojska. W 1984 unia została znacjonalizowana jako Fabryka Narzędzi Rolniczych „Unia” w Grudziądzu. Od lat 50 uwagę skupiono na narzędziach do uprawy gleby. I ten kurs Unia utrzymuje po dziś dzień. W latach 70 Unia stała się przedsiębiorstwem wielozakładowym pod nazwą „Agromet – Unia”. Ogromne inwestycje w fabryki, późniejsze załamanie się systemu gospodarczego i wpadnięcie w pułapkę kredytową sprawiło że fabryka w 1995 roku była w stanie likwidacji. W tym roku również powstała Unia sp. z o.o.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna