Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 • ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia SILOSY FARMA w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  Zdjęcie pola zbóż pszenicy

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  0
  Brak ocen, bądź pierwszy.

Unia SILOSY FARMA

65 - 321 M3

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA
 
 silosy farma korbanek unia
 

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA służą do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich. To jedyne silosy faliste o tak wysokiej jakości w sektorze silosów farmerskich. Konstrukcja silosu zapewnia bezpieczeństwo przechowywania i długowieczność użytkowania. Blacha falista odbija promienie słoneczne, przez co silos mniej się nagrzewa. Ponadto każde walcowanie wzmacnia materiał i uodparnia go na wgniecenia. Szczelna konstrukcja podłogi zabezpiecza przed podsiąkaniem wody i dostawaniem się wilgoci. Aktywny system kondycjonowania ziarna w silosie umożliwia przepływ powietrza przez składowane ziarno, zastępuje tradycyjną metodę konserwacji zboża polegającą na szuflowaniu – zabezpiecza przed gromadzeniem się wilgoci pod dachem dzięki zastosowaniu głowicy wyciągowej Turbowent na dachu silosu. Podłoga kanałowa do przewietrzania ziarna to stabilna i trwała konstrukcja oparta na fundamentach, zapewniająca łatwe utrzymanie czystości w silosie, jak również w kanałach pod podłogą silosu – prosta w montażu i demontażu.

 


Konstrukcja silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

Silos konstrukcja zbiorników płaskodennych unia korbanek

 

silosy farma budowa konstrukcja korbanek unia

silosy farma budowa konstrukcja korbanek

 

Dane techniczne silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

dane techniczne silosy farma 50 80 100 korbanek

dane techniczne silosy farma 150 200 250 ok korbanek

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna