Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 • FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące finansowania fabrycznego maszyn rolniczych UNIA

   

  Finansowanie fabryczne UniaUNIA - FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Program finansowania maszyn rolniczych UNIA, sprzedawanych na terytorium Polski przez autoryzowanych dystrybutorów maszyn. Program jest obsługiwany przez firmę De Lage Landen Leasing Polska S.A. Oferta finansowania jest skierowana do wszystkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym (gospodarstwa rodzinne, firmy). Dzięki finansowaniu nabycie maszyn UNII jest łatwiejsze. Objęte są wszystkie maszyny rolnicze z oferty: pługi, agregaty, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, siewniki, zestawy uprawowo-siewny, sadzarki, kombajny do zbioru ziemniaków, prasy, owijarki, zgrabiarki, silosy...

  Dostępne jest finansowanie 0%* w schemacie 50/50 lub 4x25%. Wpłata początkowa wynosi więc 25 lub 50%. Raty są roczne lub kwartalne a okres finansowania wynosi do 1 roku.
  Dostępne jest również Finansowanie Elastyczne, z oprocentowaniem już od 1,99%*. Tutaj wpłata początkowa jest od 0%, raty są ustalane indywidualnie, natomiast okres finansowania jest do 7 lat.

  Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi z naszymi przedstawicielami handlowymi celem uzyskania szczegółów finansowania. W zakresie maszyn Unii informacji udzielą Państwu również następujące osoby:

  Product Manager - Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

  Product Manager - Marcin Ułamek, tel. 61 8 961 115

  Dyrektor Sprzedaży - Paweł Bawolski, tel. 61 8 961 112  *Oprocentowanie jest uzależnione m.in. od kosztu pozyskania pieniądza przez finansującego. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Unia GUCIO

120 - 150 CM

Owijarka ciągniona, z załadunkiem przednim Unia GUCIO
 
 Owijarka balotów przyczepiana GUCIO
 

Ciągniona owijarka bel Unia GUCIO jest wyposażona w obrotowy stół, na którym pasy gwarantują obrót nawet niekształtnej beli. Mechaniczna blokada stołu stabilizuje stół przy dojazdach i w transporcie. Aparat owijający może obsługiwać folię o szerokości 500 i 750 mm. Owijarka GUCIO może owijać bele o średnicy 1,2 - 1,5 m. Dostępne są 2 wersje owijarek GUCIO: wersja H z rozdzielaczem mechanicznym oraz wersja E ze Sterownikiem Pilot – który między innymi pozwala na automatyczny lub manualny tryb pracy owijarki, umożliwia zaprogramowanie liczby owinięć oraz informuje operatora o np. zerwaniu folii.

 


Konstrukcja owijarek ciągnionych GUCIO

Konstrukcja owijarek ciągnionych GUCIO

Owijarka bel GUCIO wyposażenia


 

Sterowanie owijarek ciągnionych GUCIO

 

Sterowanie owijarek ciągnionych GUCIO pilot konsola


Dane techniczne owijarek ciągnionych GUCIO

GUCIO  H E
Załadunek bel  przedni przedni
Średnica owijanych bel (m) 1,2÷1,5 1,2÷1,5
Maksymalna masa beli (kg) 1200 1200
Szerokość folii (mm) 500/750 500/750
Moc ciągnika (KM) 40 40
Sterowanie  rozdzielaczem mechanicznym  rozdzielaczem elektrycznym
Długość (m) 4,41 4,41
Szerokość (m) 2,72 2,72
Wysokość (m) 2,24 2,24
Masa (kg) 1 250 1 250

 


Wyposażenie owijarek ciągnionych GUCIO

 

Owijarka bel GUCIO podczas pracy na polu

 

Wyposażenie standardowe

 

 • sterownik Pilot – Gucio E
 • rozdzielacz mechaniczny – Gucio H
 • obrotowy stół
 • podajnik folii na 500 i 750 mm
 • stawiacz bel
 • dwa stojaki na folię
 • filtr ciśnieniowy
 • koła 400/60-15,5

 

Owijanie balotów owijarką GUCIO

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy owijarki

Unia GUCIO i FALA XL:

 

0

O marce Unia

Logo Unia na korbanek.pl

W 1882 roku inżynier August Ventzki założył fabrykę maszyn i narzędzi rolniczych w Grudziądzu. Pierwsza maszyną z którą po dziś dzień kojarzy się marka był dwuskibowy pług. Po 16 latach w 1898 Ventzki zbudował i opatentował kultywator. W tamtych latach Unia była jednym z największych producentów maszyn w Europie. Następnie po 1 pierwszej wojnie światowej i powrocie Grudziądza do Polski fabryka stała się spółką akcyjną pod nazwą Pomorska Fabryka Maszyn. Aufust Ventzki miał w niej 25 % udziałów oraz miejsce w radzie nadzorczej. W 1926 roku unia produkowała 5 tys ton maszyn rocznie i eksportowała już wtedy 10 % swojej produkcji. W czasach drugiej wojny światowej w zakładach produkowany był sprzęt na potrzeby wojska. W 1984 unia została znacjonalizowana jako Fabryka Narzędzi Rolniczych „Unia” w Grudziądzu. Od lat 50 uwagę skupiono na narzędziach do uprawy gleby. I ten kurs Unia utrzymuje po dziś dzień. W latach 70 Unia stała się przedsiębiorstwem wielozakładowym pod nazwą „Agromet – Unia”. Ogromne inwestycje w fabryki, późniejsze załamanie się systemu gospodarczego i wpadnięcie w pułapkę kredytową sprawiło że fabryka w 1995 roku była w stanie likwidacji. W tym roku również powstała Unia sp. z o.o.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna