Strona główna Aktualności Promocje Dopłaty Serwis Części E-sklep O Firmie Kariera Kontakt

O Firmie

Korbanek Sp. z o.o.
62-080 Tarnowo Podgórne, ul. Poznańska 159

REGON 630233481  NIP 777-10-01-113  KRS 0000208988 Kapitał zakładowy 30 000 000,00 PLN wpłacony w całości

Kontakt do centrali w Tarnowie Podgórnym

- 61 8950 300 centrala

- 61 8950 301 sprzedaż maszyn

- 61 8950 302 serwis

- 61 8950 303 części zamienne  www.sklep.korbanek.pl .

Dzięki otwartym granicom w Unii Europejskiej szybko i na bieżąco uzupełniamy stany magazynowe w części zamienne o gwarantowanej przez producentów jakości (w tym również do maszyn Claas).

Kontakt do naszych regionalnych dealerów jest na stronie http://www.korbanek.pl/spolka/pl/kontakt/kontakt_siec.html

 

Korbanek Sp. z o.o. jest kontynuacją i rozwinięciem oferty Domu Handlowego Henryki i Pawła Korbanków z Tarnowa Podgórnego.

Dom Handlowy rozpoczynał działalność w 1989 roku od sprzedaży części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych oraz ciągników i maszyn polskiej produkcji - po kilku latach stał się jednym z największych importerów maszyn rolniczych w Europie.

Od 2006 roku firma Korbanek Sp. z o.o., zajęła się sprzedażą ciągników Fendt i Massey Ferguson należących do AGCO Corporation, maszyn rolniczych SULKY, MONOSEM, BERTHOUD, Gregoire-Besson, JF-STOLL oraz polskich wiodących producentów (Unia Group, Metaltech Mirosławiec, Krukowiak, Expom Krośniewice). W ofercie pojawiły się również ciągniki i maszyny komunalne.

W firmie Korbanek Sp. z o.o. mogą Państwo skorzystać z bardzo nowoczesnego Magazynu Części Zamiennych i profesjonalnych usług serwisowych.  

Do dyspozycji klientów są regionalne punkty sprzedaży maszyn, części zamiennych i serwisu.

Prowadzimy również sprzedaż maszyn używanych,

 

 

     W październiku 2009 r. Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków oraz Claas zawarły porozumienie w sprawie zakończenia umowy handlowo – importerskiej z dniem 31.10.2009r. 

Od 01.11.2009 r  zobowiązania z tytułu gwarancji i rękojmi obowiązują firmę CLAAS w odniesieniu do wszystkich klientów, którzy posiadają prawa z tytułu gwarancji i/lub rękojmi wobec Domu Handlowego.

Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków i Korbanek Sp. z o.o. dalej obsługują swoich klientów posiadających maszyny Claas w zakresie odpłatnych napraw.      

 

       Od listopada 2009 r. wprowadziliśmy do oferty kombajny zbożowe, prasy zwijające i kostkujące Fendt i Massey Ferguson oraz maszyny zielonkowe firmy Fella w miejsce dotychczasowej oferty Claasa.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na stronie www.korbanek.pl

Kombajny rotorowe produkowane są w USA (Hesston, Kansas - fabryka AGCO).

Kombajny klawiszowe produkowane są w Europie:

- z 8 wytrząsaczami produkowane są w Dronningborg, Dania - fabryka AGCO)

- z 5 i 6 wytrząsaczami produkowane są w Breganze, Włochy – fabryka AGCO, joint venture z Laverda SPA)

 

     Koncern AGCO jest firmą globalną, został utworzony w 1990 roku i jest notowany na Giełdzie Nowojorskiej. W 2008 roku działając przez 2 800 niezależnych dealerów i dystrybutorów w ponad 140 krajach AGCO osiągnął 8,4 mld $ sprzedaży. Do koncernu AGCO należą między innymi marki Fendt i Massey Ferguson.

Mamy pewność, że do jakości niemieckiej marki Fendt można mieć duże zaufanie.

Globalna marka Massey Ferguson została pozytywnie zweryfikowana przez rolników na całym świecie.

 

 

 

     W październiku i listopadzie 2009 r wykonaliśmy w Polsce ponad 50 pokazów zbioru kukurydzy kombajnami Fendt i Massey Ferguson, często w skrajnie niekorzystnych pod względem wilgoci warunkach. Wynik każdorazowo, pozytywnie zaskakiwał naszych klientów – kombajny niejednokrotnie pracując w deszczu osiągały bardzo dużą wydajność, ziarno było czyste i nieuszkodzone. Było to duże przedsięwzięcie logistyczne i jednocześnie dobry test dla obsługi serwisowej. Wszystkie kombajny wymagały zmiany kompletacji i regulacji ustawień ze zboża na zbiór kukurydzy, każdorazowo inna wilgotność (bywało że powyżej 43% wilgotności) nie ułatwiała nam pracy.

 

 

 

 

     Nasi klienci mieli świetną okazję aby porównać wydajność i jakość pracy kombajnów Fendt i Massey Ferguson również na tle naszych konkurentów. Jesteśmy bardzo zadowoleni pozytywną reakcją rolników, widzimy perspektywy rozwoju sprzedaży kombajnów Fendt i Massey Ferguson w Polsce.