Berthoud (znane również pod nazwą Berthoud-Agricole) to największy francuski producent opryskiwaczy polowych oraz sadowniczych.
Berthoud to opryskiwacze nowoczesne, zbudowane aby sprostać przyszłym wymaganiom. Prostota i bezpieczeństwo obsługi, zwiększenie wydajności, ergonomia i jednocześnie ochrona środowiska jest głównym celem Berthoud podczas konstruowania swoich maszyn.
2 500-4 200 L
1 000 L
1 000-1 600 L
3 200 L
2 500 L
2 800-6 700 L

O MARCE Berthoud

Berthoud (znane również pod nazwą Berthoud-Agricole) to największy francuski producent, produkujący opryskiwacze polowe, opryskiwacze sadownicze, opryskiwacze do winnic, z ponad 100-letnim doświadczeniem, wchodzący w skład grupy Excel, obejmującej wszystkich najważniejszych producentów opryskiwaczy we Francji. Fabryka Berthoud jest położona w malowniczym zakątku Francji z winnicami, w których wytwarzane jest sławne wino Beaujolais, niedaleko Lyonu. Berthoud to jeden z nielicznych producentów, który proponuje w swojej gamie maszyn własne rozwiązania, począwszy od projektu, poprzez przeprowadzanie prób, testów i doświadczeń a skończywszy na seryjnej produkcji własnych komponentów takich jak pompy, komputery i belki do oprysku.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna