Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Kosiarki Rolnicze: Efektywność w koszeniu i Pielęgnacji Pola

Zwiększ efektywność pracy dzięki nowoczesnym kosiarkom rolniczym. Idealne do pielęgnacji trawy i zarządzania polami i łąkami. Sprawdź ofertę kosiarek!

ranges from 60 to 940

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 60 to 860

Filtry zaawansowane

Szerokość robocza


O Kosiarkach

Kosiarki Rolnicze

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne maszyny rolnicze, wśród których jest wysokiej klasy kosiarka rolnicza. Markowy sprzęt doskonale sprawdza się na użytkach zielonych traw, lucerny, jak również na pozostałych nieużytkach czy terenach zielonych komunalnych. Oferowane maszyny cechują się dobrze przemyślaną konstrukcją pozwalającą cieszyć się wieloletnim użytkowaniem kosiarek. Zastosowane materiały, jak i zabezpieczenia chronią maszyny przed uszkodzeniami mechanicznymi jak kamień czy inne. Wysoka wydajność sprawia, że oferowane kosiarki bębnowe, jak również dyskowe oraz rotacyjne i bijakowe sprawdzają się na różnego typu użytkach zielonych dających wysoko wydajną paszę objętościową dla hodowli bydła. Są one kompatybilne z każdym ciągnikiem rolniczym, którego moc jest dopasowana do danego typu kosiarki z naszej oferty. Gwarantujemy, że wszystkie modele kosiarek rotacyjnych i bijakowych w naszej ofercie pochodzą od wiodących w branży producentów i są wysoce wydajne oraz wytrzymałe.

Nasi profesjonalni doradcy sprzedażowi z przyjemnością pomogą Ci wybrać maszynę koszącą dopasowaną do Twoich potrzeb. Produkty w naszym szerokim asortymencie różnią się metodą montażu, mocą przerobową, a także rodzajami roślinności, jaką mogą skosić. Dlatego też serdecznie zachęcamy do kontaktu, chętnie doradzimy która kosiarka bijakowa lub rotacyjna będzie idealna dla Ciebie. 

KOSIARKA ROTACYJNA

Znajdujące się w naszej ofercie rotacyjne kosiarki rolnicze cechuje dopracowana konstrukcja sprawdzająca się różnych warunkach jakie możemy spotkać na użytkach zielonych przy jednocześnie rozsądnej cenie. Producent zadbał by poszczególne elementy jak noże, przekładnie jak i reszta konstrukcji zapewniały wysoką jakość cięcia zielonki, a jakość użytych materiałów gwarantowała długotrwałą pracę. Rozwiązania zastosowane w oferowanych kosiarkach daje wysoki poziom bezpieczeństwa w użytkowaniu tych maszyn. Zastosowane rozwiązania sprawdzają się w różnych warunkach polowych na dużych powierzchniach łąk, nawet jeżeli ich stan jest w nie najlepszej kondycji (np. są nierówne). Poszczególne modele kosiarek rotacyjnych dzięki wiedzy naszych doradców i profesjonalnym serwisantom dopasujemy do Państwa indywidualnych potrzeb, tak byście mogli cieszyć się wieloletnim użytkowaniem tej grupy maszyn rolniczych. Decydując się na zakup kosiarki bijakowej lub rotacyjnej u nas, możecie być pewni, że otrzymacie najwyższej jakości sprzęt, który ułatwi waszą pracę.

Jeżeli poszukujesz trwałych o bardzo dobrych parametrach technicznych bijakowych lub rotacyjnych kosiarek rolniczych i w rozsądnej cenie to skorzystaj z naszej oferty i doświadczenia byś mógł cieszyć się z użytkowania nabytego sprzętu na lata.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna