Samasz TORO

300 - 300 CM

Kosiarka czołowa dyskowa – TORO 300 została zaprojektowana, jako kosiarka samodzielna lub dopełniająca kosiarki tylne. Dzięki kompaktowej budowie i sprężynowemu odciążeniu jest ona lekka i energooszczędna. Odciążenie odbywa się za pomocą precyzyjnie dobranych sprężyn dzięki czemu kosiarka bardzo dobrze dopasowuje się do terenu i chroni darń przed uszkodzeniem.

Kosiarka czołowa dyskowa – TORO 300 firmy Samasz została zaprojektowana, jako lekka kosiarka dla mniej wymagających klientów
Typ TORO 300
Szerokość robocza [m] 3,00
Szerokość pokosu [m] 1,4÷1,7
Szerokość transportowa [m] 3,00
Liczba noży 14
Liczba dysków 7
Wysokość / długość [cm] 115 / 150
Obroty WOM [obr./min] 1000
Moc ciągnika [KM] 75
Wydajność robocza [ha/h] ~ 3,50
Kategoria zaczepu TUZ II
Masa [kg] 770

dlaczego toro 300 ?

 

 

Optymalny nacisk listwy tnącej, zależny od warunków pracy jest regulowany za pomocą długości łańcucha. TORO 300 wyposażona jest w system kopiowania poprzecznego w dwóch płaszczyznach, przez co idealnie wybiera nierówności poprzeczne do ±10°, jak też uchyla się przy napotkaniu przeszkody. Kosiarka jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga żadnej hydrauliki. TORO w standardzie agregowana jest z ciągnikiem na zaczepie trójkątnym kat. II. Napędzana jest z wału odbioru mocy ciągnika (WOM=1000obr/min).

ZALETY:

  • Duża szerokość robocza
  • Prosta niezawodna konstrukcja
  • Idealne dopasowanie do terenu
  • Ochrona darni i czystość paszy
  • Niskie zapotrzebowanie mocy i paliwa
  • Prosta w obsłudze
  • Nowoczesny wygląd

 

Kosiarka czołowa dyskowa TORO firmy Samasz  jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga żadnej hydrauliki. z ciągnika

O marce Samasz

Logo Samasz Białystok zielone litery na białym tle
Firma SaMASZ została założona w 1984r przez Inż. Antoniego Stolarskiego. W roku 2018 odbyło się otwarcie nowo wybudowanej fabryki w Zabłudowie. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny park maszynowy oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską osiągnęła pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych, oraz pługów do odśnieżania. W swojej ofercie posiada ponad 300 różnych typów maszyn: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek, wozów paszowych, kosiarek bijakowych, ramion wysięgnikowych oraz pługów odśnieżnych. Głównym produktem firmy SaMASZ są różnego rodzaju kosiarki. Od początku istnienia firma, wyprodukowała i sprzedała ponad 95 000 kosiarek i innych maszyn rolniczych. Firma rozwija również ofertę maszyn komunalnych. Do znanych już kosiarek wysięgnikowych i bijakowych dołączyła bogatą ofertę pługów śnieżnych i posypywarek. Głównymi rynkami zbytu firmy SaMASZ, poza Polską jest Rosja, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia, Hiszpania i kraje nadbałtyckie. Wyroby eksportowane są do ponad 50 krajów na całym świecie. Sieć Partnerów Firmy SaMASZ obejmuje w Polsce ok. 60 firm handlowo-usługowych i ok. 70 firm za granicą.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna