Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Capello Przystawka QUASAR

Czerwone logo przystawki marki Capello serii Quasar

POBIERZ PROSPEKT    INSTRUKCJA OBSŁUGI    KATALOG CZĘŚCI    WERSJA PDF

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

WYJĄTKOWA OKAZJA CAPELLO QUASAR Z 15% RABATEM !!!

Capello Quasar zdjęcie studyjne z przodu

 

niezawodna  przystawka do kukurydzy

Sprawdzona przez tysiące użytkowników z hektara na hektar

 

Capello Quasar przystawka do kukurydzy

Przystawki Quasar do zbioru kukurydzy na ziarno to efekt precyzyjnego projektu inżynierów i wielu długotrwałych testów polowych potwierdzających ich wydajność i trwałość. 

Niezawodne i wytrzymałe to główne cechy przystawek Quasar. Charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji i zbierają kukurydzę z ogromnych obszarów na całym świecie. Zbiór tych wszystkich cech oraz wysoka wydajność, spowodowały, że przystawki Quasar są bardzo popularne wśród firm usługowych na całym świecie.

 

Jaka przystawka do kukurydzy sztywna czy składana?

Wybór należy do ciebie

Przystawki Quasar są dostępne w wersji sztywnej (od 4 do 18 rzędów) lub składanej (od 5 do 16 rzędów). Obydwie wersje oferują najwyższy poziom wydajności oraz wygodny transport: zwarta konstrukcja, bardzo dobra stabilność oraz widoczność w czasie transportu – to niepodważalne cechy przystawek serii Quasar. Najpopularniejszymi składanymi hederami na polskim rynku są przystawki do kukurydzy 6 rzędowe, oraz przystawki do kukurydzy 8 rzędowe. W wersji sztywnej króluje przystawka do kukurydzy 5 rzędaowa.

Capello Quasar złożona do pozycji transportowej

Rozdzielacze w hederach capello

Innowacyjna konstrukcja rozdzielaczy oparta na imponującym doświadczeniu

Capello Quasar od boku widoczne logo  

Polimery techniczne wykorzystane do produkcji rozdzielaczy cieszą się nieskazitelną reputacją i pokazują swoją wyższość w każdej sytuacji. Są one wytrzymałe, ale jednocześnie lekkie, odporne na zużycie i działanie rdzy. Dzieki temu przystawki po wielu latach zachowóją dobry wgląd i funkcjoinalność. 

Zastosowanie polimerów technicznych zapewnia łatwy i płynny przepływ materiału dzięki, czemu liście i łodygi przerabiane są łatwo nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Ograniczenie strat ziarna głównie przy wyższych prędkościach roboczych udało się uzyskać właśnie dzięki zastosowaniu polimerów technicznych. 
 

 

Quasar nawet w ekstremalnych warunkach pokazuje swoje najlepsze strony.

Do polegniętej i połamanej kukurydzy niski profil przystawek Quasar jest bardzo potrzebny. W suchych warunkach płynne zasilenie, perfekcyjny przepływ materiału oraz sprężystość rozdzielaczy i ostrzy są ich dużą zaletą.

 

rzędowy heder do kukurydzy 

Z równomiernym przepływem materiału

 

Rozdzielacze są regulowane oraz składane w łatwy sposób. Regulacja rozdzielaczy odbywa się w prosty sposób za pomocą połączeń śrubowych 

Boczne przenośniki ślimakowe są przydatne podczas zbioru polegniętej kukurydzy (wyposażenie opcjonalne, które możan zamątować w późniejszym terminie)

Przenośnik ślimakowy jest dużej średnicy. Gwarantuje to równomierny i dobry przepływ materiału, również w najtrudniejszych warunkach, chroniąc przed stratami. Przenośnik napędzany jest przez bezobsługową przekładnię w kąpieli olejowej. W przekładni znajduje się sprzęgło cierne wykonane ze stopów aluminium

Capello Quasar jeden dziób uniesiony        

Capello Quasar dodatkowe opcje płozy ślizgowe

Pierwsza  Przystawka do kukurydzy

Ze zintegrowanym rozdrabniaczem

Capello Quasar niezawodny rozdrabniacz trzy nożowy
 

 

Napęd rozdrabniacza jest zintegrowany w przekładni napędzającej walce wciągające, a sam rozdrabniacz znajduje się bardzo blisko walców wciągających i rzędu kukurydzy, co zmniejsza jego narażenie na uszkodzenia mechaniczne.

Takie rodzaj przekładni oraz jego poączenia z rozdrabniaczem zapenia minimalne zapotrzebowanie  na moc, dużo mniejsze niż w innych, konkurencyjnych rozwiązaniach.

Rozdrabniacz każdego rzędu może być wyłączony indywidualnie, za pomocą dzwigni przy przekładni. Dzieki temu możemy zapenić nieprzerwana pracę hederowi do kukurydzy.

Capello Quasar element rozłączający rozdrabniacz na każdej sekcji

najlepszy heder do kukurydzy

Dla twojego kombajnu zbożowego

 

Niezależnie od tego jaki kombajn posiadasz, przystawka do kukurydzy Capello Quasar pasuje do każdego modelu kombajnu od Bizona poprzez Claasa, Fendta, Deutz Fahra, John Deere i wiellu inncyh. Do wyboru mamy prawie każdy rozstaw rzędów jaki potrzebujesz – od 45 do 100 cm, oczywiśćie na terenie polski najpopularniejszym rozstawem jest 75cm. A jeśli zmienisz  kombajn – nic prostszego – wystarczy wymienić ramkę mocującą i przystosować do nowego kombajnu przeniesienie napędu oraz podłączenie hydrauliki. 

 

Capello Quasar żółty wałek napędowy WOM

adapter do zbioru słonecznika kombajn Rostselmash Vector 425 w ofercie firmy Korbanek

 

Przystawka do kukurydzy New Holland

 

Przystawka do New Holland firmy Capello można dopasować do kombajnów do kukurydzy tej marki. Hedery w zależności od wielkości możemy dopasować do starszych New Hollandów serii TC i TX przeważnie te modele nie posiadają szybkozłącza hydraulicznego. Nowsze modele serii TC idealnie pracują z sztywnymy hederami do kukurydzy 5 rzędowymio. Dla serii CX w zależniości od mocy silnika najlepsza będzie przystawka do kukurydzy 6 rzędowa oraz i heder do kukurydzy 8 rzędowy, te drugie i większe czyli heder do kukurydzy 10 rzędowy i heder do kukurdzydzy 12 rzędzowy polecamy do serii CR i CH.

przezbrojenie hederu do zbioru rzepaku kombajn Rostselmash Vector 425

 

Przystawka do kukurydzy Claas

 

Przystawki Capello idealnie sprawdzają się w współpracy z kombajnamy Claas. Nie zależnie czy posiadasz starsze kombajny Claas czyli Dominatora, który sprawdzi się z hederem do kukurydzy 4 rzędowym Capello, czy Mege i Lexiona serii 400 dla których przeznaczone są przystawki 6 rzędowe model składany hydraulicznie R6. Firma Capello i jej produkt heder do kukurydzy Claas dla nowoczesnych kombajnów serii Avero, Tucano, Evian, Tron i Lexion. Przystawka do kukurydzy Claas od Capello do zapewnienie, że kukurydza na ziarno będzie najlepszej jakości.

 

adapter do zbioru słonecznika kombajn Rostselmash Vector 425 w ofercie firmy Korbanek

 

Przystawka do kukurydzy Fendt i Massey Ferguson

 

Przystawka do Fendt firmy Capello produkowana jest także z adaptacjami do kombajnów  Massey Ferguson. Przy poszukiwaniu takiej przystawki do kukurydzy należy pamiętać o dopasowaniu hederu do kukurydzy w zależności od mocy kombajnu. Do kombajnów serii Ideal idelnie pasuje przystawka do kukurydzy 8 rzędowa, przystawka do kukurydzy 10 rzędowa i  przystawka do kukurydzy 12 rzędowa. Oczywiście w wersjach składanych hydraulicznie. Należy zwrócić uwahę na szerokości transportowe po złożeniu przystawek. Przystawka do Fendt i przystawka do Massey Ferguson to maszyna do zbioru kukurydzy, która cieszy się dużym uznaniem wśród użytkowników tych marek. 

przezbrojenie hederu do zbioru rzepaku kombajn Rostselmash Vector 425

 

Przystawka do kukurydzy dla wiekszości kombajnów

 

Jeżeli posiadasz maszyny innej marki takie jak kombajny John Deere, Deutz Fahr, Case, Rostselmash czy Laverda jesteś w stanie dopasować heder Capello do tych maszyn. Przystawka do kukurydzy 4 rzędowa idealnie nadaje się do nowszych kombajnów Bizon. Niezależnie jaki masz kombajn do zbioru kukurydzy dzięki przystawkom Capello  wykonasz żniwa kukurydziane na czas, młócenie kukurydzy będzie banalnie proste, a kukurydza na ziarno będzie najlepszej jakości.

 

                                 

 

zbieranie słonecznika hederem do kukurydzy

Zbiór rzędowy słonecznika

Capello Quasar sekcja zrywacza kolb 

Jedyne w swoim rodzaju! Przystawka do kukurydzy Capello Quasar może być przystosowana i przezbrojona do zbioru słonecznika. Wygodne i przystępne cenowo, rozwiązanie Capello może być zamontowane w ciągu kilku minut, nie integrując w budowę przystawki do kukurydzy Capello Quasar. Częsci Capello i przezbrojenie do słonecznika dla przystawki można znaleść na w sklepie internetowym Korbanek. Neży pamiętać że w przypadku zbioru rozstaw rzędów słonecznika musi odpowiadać rozstawie rzędów przystawki. W przypadku kiedy jest inaczej firma Capello ma na to rozwiązanie jest to bezrzędowy heder do zbioru słonecznika model Helianthus

 

części do hederów do kukurydzy

Części do Capello, Geringhoff, Olimac, Dominoni, Oros, Fantini

 

Części do przystawki Capello oraz elementy ekspatacyjne (i nie tylko do Capello ale także częśći do Geringhoff, części do Dominoni, części do Olimac i części do Oros)  można znaleść na stronie sklepu internetowego Korbanek sklep.korbanek.pl

Rozsądna cena części do Capello sprawia, że żniwa kukurydziane są bardziej ekonomiczne. 

 

Nic nie jest pozostawione przypadkowi, nawet lakier: wszystkie produkty Capello są malowane proszkowo

oraz przechodzą najostrzejsze badania zgodnie z normami ISO

Jakość produktów jest gwarantowana przez uznaną markę na całym świecie

za niezawodność i wydajność swoich produktów

Dane  Techniczne

Specyfikacja przystawek do zbioru kukurydzy Capello Quasar

 

 

Model maszyny               Typ Ilość rzędów Szer. Min. (m) Szer. Max. (m)
F4  sztywna 4 3,18 3,26
F5 sztywna 5 3,70 4,00
F6 sztywna 6 4,55 4,90
F8 sztywna 8 6,15 6,50
F12 sztywna 12 8,40 9,60
R5 składana 5 2,50 3,90
R6 składana 6 3,00 4,90
R8 składana 8 3,20 6,50
R9 składana 9 3,60 7,20
HS10 składana 10 4,20 7,80
HS12 składana 12 5,00 9,40

Video Capello Quasar

Film przedstawiający przystawkę Capello QuasarAKCESORIA DO Capello

Przystawki Quasar

 • zbiór wyległej kukurydzy na korbanek.pl
  Zadaniem bocznych ślimaków wciągających jest nagarnianie roślin w kierunku przystawki. Ich zastosowanie znacznie usprawnia zbiór wyległej kukurydzy.
 • Łamacze łodyg capello na korbanek.pl
  Płozy ugniatające mają za zadanie łamanie łodyg kukurydzy pozostałych po ścięciu przystawką, przez co ogumienie w kombajnie jest mniej narażone na uszkodzenia.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia Capello Quasar

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


5
10 Maj 2022
Tadek
Wcześniej z moim kombajnem Claas Tucano 420 pracowała przystawka Dominoni, od zeszłego sezonu mam przystawkę Quasar i jestem mega zadowolony
,
5
18 Październik 2023
Waldek
Mam kombajn New Holland przystawka do kukurydzy jaką używam to Capello Quasar . Przystawka do New Holland sprawdza się bardzo dobrze istna maszyna do zbioru kukurydzy.
,
5
10 Maj 2024
Krzychu K
Stanąłem przed wyborem przystawka do kukurydzy olimac drago lub przystawka capello quasar. Wybór padł na heder capello z uwagi na dostępność, heder do kukurydzy geringhoff miał długi czas oczekiwania
,
5
07 Listopad 2023
Zadowolony użytkownik
Potrzebna była przystawka do bizona. Mój wybór to przystawka do kukurydzy 4 rzędowa capello, żniwa kukurydziane przeszły bez najmniejszej awarii. Capello nawet zrobiło napęd przystawki na pasku. Młócenie kukurydzy było bardzo przyjemne. przystawka do bizona petarda
,
5
04 Październik 2023
Kombajnista
Capello przystawka do kukurydzy deutz fahr chodzi bez zarzutu Polecam. Przystawka do bizona wylądowała w dziale przystawka do kukurydzy OLX ciekawe czy ktoś jeszcze kosi bizonami kukurydza na ziarno
,
5
05 Maj 2023
Claasowiec
Przystawka do kukurydzy claas już się wysłużyła. Od zeszłego roku z moim Tucano 320 pracuje przystawka capello 5 rzędowa, jak na razie bez problemów. Heder do kukurydzy Claas od Capello to jest to.
,
5
18 Maj 2024
Krzychu
Capello heder do kukurydzy Claas Mega działa bez zarzutu. Jak zmienię kombajn na pewno będzie przystawka do kukurydzy claas 8 rzędowa od Capello tylko nie wiem czy na te żniwa kukurydziane, czy jeszcze nie poczekam. Jestem ciekawy ile kosztuje moja przystawka do kukurydzy olx. Raczej przystawka do kukurydzy nowa nie używana ale zobaczymy jak pójdą żniwa.
,
5
18 Październik 2021
Zadowolony
Przystawka do kukurydzy Deutz Fahr od producenta Capello to solidne narzędzie. Przystawka do kukurydzy 8 rzędowa ułatwia zbiór kukurydzy, zwiększając wydajność i oszczędzając czas. Polecam każdemu rolnikowi.
,
5
11 Listopad 2023
Przystawka do kukurydzy Deutz Fahr firmy Capello to idealne rozwiązanie dla dużych gospodarstw. Przystawka do kukurydzy 8 rzędowa zapewnia efektywny zbiór kukurydzy, jednocześnie oszczędzając czas i zwiększając wydajność.
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 


ODPOWIEDZI SPECJALISTY


Odpowiedzi na Wasze pytania

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna