Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Capello Przystawka HEALIANTHUS

570 - 990 CM

Firma Capello od 1965 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn do zbioru zbóż, którymi pracują wiodący specjaliści na całym świecie.  Dzięki restrykcyjnym kontrolą zgodnymi ze standardami ISO, począwszy od materiałów używanych do produkcji maszyn, kończąc na malowaniu proszkowym, firma Capello gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Jednym z tych produktów jest bezrzędowa przystawka do zbioru słonecznika Helianthus.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Przystawka do słonecznika Capello Helianthus hydraulicznie regulowana maszyna z oferty korbanek.pl
 

Bezrzędowa  przystawka

Do zbioru słonecznika Capello Helianthus

 

Przystawka Capello Helianthus do zbioru słonecznika wykorzystuje specjalny system umożliwiający zbiór niezależnie od szerokości rzędów. Oznacza to, że zbiór odbywa się całą szerokością roboczą maszyny bez konieczności martwienia się o rozstaw rzędów, który może wynosić od 40 cm do 75 cm. Dzięki temu idealnie nadaje się ona dla użytkowników indywidualnych, jak i firm usługowych. Wysokość nagarniacza regulowana jest hydraulicznie, regulacja odbywa się bezpośrednio z kabiny operatora. Ułatwia to zbiór i gwarantuje płynne i precyzyjne cięcie niezależnie od wysokości oraz odmiany słonecznika.

 

Czerwona przystawka Capello z oferty korbanek do słonecznika Helianthus płynne i precyzyjne cięcie

Zalety  Przystawki

Bezrzędowej do słonecznika Capello Helianthus

 

Nawet prędkość nagarniacza może być regulowana hydraulicznie z kabiny operatora (wyposażenie opcjonalne). Przy użyciu zestawu, który pozwala wygodnie zsynchronizować prędkość pracy nagarniacza z prędkością jazdy maszyny, ułatwiając przy tym zbór słonecznika.

Ślimak wykonany jest z jednego elementu, bez użycia podpór pośrednich, co przyczynia się do idealnego dostarczania materiału do podajnika pochyłego, nawet gdy mamy do czynienia z bardzo trudnymi warunkami zbioru. Napęd ślimaka jest zabezpieczony za pomocą sprzęgła przeciążeniowego, które chroni przed uszkodzeniem w przypadku zakleszczenia.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Rozdzielacze w kształcie łyżki wykonane są ze stali odpornej na ścieranie i zapewniają redukcję strat do minimum, oraz największą zaletę tej przystawki, czyli możliwość bezrzędowego zbioru słonecznika. Nie ma znaczenia, w jakim standardzie roślina została posiana, przystawka Capello Helianthus sprosta każdym warunkom.

Wszystkie wały napędowe są wykonane ze stopu stali, a ich powierzchnia została dodatkowo utwardzona, tak aby zapewnić dłuższą żywotność i odporność na zużycie, co będzie miało duże znaczenie dla firm usługowych nastawionych na zbiór słonecznika.

Cały system tnący został wykonany z komponentów o najwyższej jakości, podobnie jak przekładnia przekazująca ruch na ostrza. Najwyższa jakość zapewnia bardzo dobrą trwałość maszyny.

Wysoka jakość przystawki, stabilność, niezawodność i wydajność gwarantowana jest przez markę dostępną na całym świecie.

 

DAne  Techniczne

Przystawki do słonecznika Capello Helianthus

 

TYP SZEROKOŚĆ ROBOCZA [m] SZEROKOŚĆ CAŁKOWITA [m] WAGA [kg]

 Helianthus 5700 

5,7 6,3 1800

Helianthus 7500

7,5 8,0 2400

Helianthus 9400

9,4 9,9 2800

Helianthus 12000

11,9 12,4 3500

Dane techniczne i szczegóły specyfikacji nie są wiążące i mogą zostać w każdej chwili zmienione, bez powiadomienia

Video Capello Quasar

Film przedstawiający przystawkę Capello Quasar


GALERIA PRODUKTU


Capello Helianthus

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna