Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy CARRE

Carre

CARRÉ jest firmą rodzinną z siedzibą w Vendée, we Francji. Od 1938 roku misją CARRE jest projektowanie, produkcja i dystrybucja maszyn rolniczych dedykowanych do uprawy gleby, siewu i nawożenia, a także kompletnej serii maszyn do upraw pielęgnacyjnych. Położona w sercu regionu rolniczego firma CARRÉ rozwija wszystkie swoje produkty we współpracy z wiodącymi rolnikami. Kupując maszyny CARRÉ, korzystasz z wiedzy i wieloletniego doświadczenia.

Pielenie nie jest jedynie mechanicznym rozwiązaniem do zwalczania chwastów. Ta dobra praktyka rolnicza poprawia również stan powierzchni gleby, infiltrację wody i rozwój korzeni dzięki spulchnieniu gleby. Przejazd pielnikiem jest teraz możliwy ze stałą prędkością 8-10 km/h. Jest to również okazja do lokalizowanego oprysku lub nawożenia, a co za tym idzie znacznego zaoszczędzenia na tych środkach.

Przejazdy ciągników, spadający deszcz i przechodzenie zwierząt ugniata i zagęszcza łąki. Uniemożliwia to dobrą równowagę między minerałami, powietrzem, wodą i pierwiastkami organicznymi. Jednak ta równowaga jest kluczem do produktywności gleby. Poprzez aerację PRAIRIAL uwalnia azot, ułatwia wchłanianie wody i gnojowicy, rozwija aktywność podziemną (robaki, aktywność mikrobiologiczna itp.), zwalcza najbardziej suche okresy i wreszcie ułatwia dostęp składników odżywczych do korzeni. Dzięki temu zwierzęta lepiej wykorzystują łąki i pozostają na nich dłużej! Nasze regeneratory łąki łączą kilka czynności w jednym przejeździe na dużej prędkości roboczej (15 km/h): wertykulacja, napowietrzanie, oczyszczanie z mchu, wysiew.
ANATIS wspomaga producenta warzyw w wykonywaniu mechanicznych prac odchwaszczających w całkowitej autonomii. Wszechstronność tego Robota, dzięki standardowemu tylnemu trzypunktowemu układowi zaczepienia, pozwala mu wykonywać różne prace z różnymi maszynami. Doświadczenie firmy CARRE w mechanicznym odchwaszczaniu pozwala na efektywne wykonywanie tych prac, a pielniki i brony chwastownik naszej marki zostały przystosowane do optymalizacji tej pracy. ANATIS jest robotem towarzyszącym, nie zastępuje działania człowieka, ale umożliwia mu wykonywanie czynności o większej wartości dodanej.
Brony chwastowniki są częścią serii mechanicznych narzędzi odchwaszczających, umożliwiających pracę na otwartej przestrzeni, przedwschodowo i na większości upraw w różnych fazach ich rozwoju.
Drgania zębów niszczą powierzchnię gleby i wyrywają młode chwasty (w stadium białej nici). Głębokość robocza wynosi około 2 cm. Brony chwastowniki stosuje się w dwóch kluczowych momentach uprawy: przedwschodowym lub powschodowym, prędkość jest regulowana w zależności od oporu, jaki stawia plon na przejeżdżanie zębów. Idealnie byłoby, gdyby kolejne dni były suche i słoneczne, aby wyrwane z korzeniami chwasty zostały osuszone.

 

O MARCE Carre

Logo firmy CARRE

CARRÉ jest pionierem w świecie robotyki rolniczej dzięki swojemu robotowi odchwaszczającemu ANATIS. Od 1938 roku firma otrzymała kilka nagród za innowacyjność i pragnie wspierać rolników w zrównoważonym i opłacalnym zarządzaniu rolnictwem. Ambicją firmy CARRE jest oferowanie sprzętu dostosowanego do każdych warunków. Zakład produkcyjny CARRE jest zorganizowany zgodnie z normą środowiskową ISO 14001: 2015. W tym kontekście codziennie wykonujemy wiele czynności, takich jak sortowanie odpadów, odzyskiwanie wody deszczowej, kontrolowanie naszych emisji do atmosfery i badanie wpływu naszych maszyn na środowisko. Dbasz o środowisko? My też! Aby zagwarantować Państwu najlepszy kompromis między wydajnością a dbałością o środowisko, nasi pracownicy będą w stanie doradzić Państwu w zakresie technik najbardziej przyjaznych dla środowiska.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna