Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Corvus pomarańczowe

Corvus

Corvus to hiszpański producent pojazdów UTV.

Głównym celem firmy jest zadowolenie użytkowników, aby ci cieszyli się wrażeniami z jazdy w terenie pojazdami Corvus. Zapewnić to może komfort i wszechstronność tych pojazdów.

UTV - (ang. Utility Task Vehicle) - to lekki użytkowy pojazd terenowy łączący w sobie cechy quada i terenówki. Są to wszechstronne narzędzia służące nie tylko dla zabawy, ale przede wszystkim do pracy. Zaletą tego typu pojazdów jest spora przestrzeń ładunkowa, która może być dodatkowo modyfikowana za pomocą wyposażenia dodatkowego - co czyni z tych maszyn idealna bazę do rożnego rodzaju przeróbek. Na bazie UTV często tez powstają rożne pojazdy specjalistyczne.

O MARCE Corvus

Logo Corvus kwadrat

Firma Corvus pracuje codziennie, aby ulepszać i rozwijać swoje pojazdy UTV. Analizuje rynek w poszukiwaniu nowych trendów, stylu życia, technologii i materiałów, aby opracować przyszłe generacje bardziej wydajnych, mocnych i ekskluzywnych pojazdów. Rozbudzenie pasji w terenie, a także zapewnienie niezapomnianych wrażeń z jazdy, to ciągła ambicja dla zespołu inżynierów z San Joan de Vilatorrada, dla których wzniecanie kurzu na szlakach to sposób na życie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna