Faresin 6.26

2600 - 2600 KG

Seria ładowarek Faresin Small, dzięki niewielkim rozmiarom (wysokość 194 cm  i szerokość 189 cm), umożliwia pracę w ograniczonych przestrzeniach, zapewnia wysokość podnoszenia do 6 m przy udźwigu maksymalnym 2600  kg. Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki, zgodnie z przepisami Stage V / Tier 4 dla mocy do 51,7 kW, które zapewniają doskonałą wydajność połączoną z niskim zużyciem paliwa. Wyposażone w układ oczyszczania spalin z DOC + DPF są wydajne i ekologiczne. Nie wymagają stosowania mocznika / AdBlue, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji. Ładowarka z serii small to bardzo szeroka oferta opcji, które możemy wykorzystać przy konfigurowaniu maszyny. W dzisiejszych czasach klienci wybierają opcję amortyzacji ramienia, wstecznych obrotów wentylatora, klimatyzacja jest praktycznie standardem. Seria small jest w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 

small 6.26 faresin
 
 

najważniejsze cechy

Faresin 6.26

 

    Silnik i  parametry

 

Faresin wyposażył swoje ładowarki teleskopowe w nowe silniki zgodnie z przepisami Stage V / Tier 4 dla mocy do 51,7 kW, które zapewniają doskonałą wydajność połączoną z niskim zużyciem paliwa. Maszyny wyposażone w układ oczyszczania spalin  DOC + DPF są wydajne i ekologiczne. Nie wymagają stosowania mocznika / AdBlue, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.

 
 • Łatwy dostęp do komory silnika
 • Obróbka spalin DOC+DPF
 • Ekologiczny i wydajny

Faresin small 6.26 komora silnika bagnet do oleju

 

 

Faresin small 6.26 przejazd po drodze z przyczepą

 

    kontrola i  niezawodność

 

Przekładnie hydrostatyczne najnowszej generacji, które zapewniają czułość i moc podczas jazdy maszyny. Prędkość przejazdowa do 30 km/h, jeden bieg hydrostatyczny. Wszystko po to by zapewnić pełen komfort i kontrolę nad maszyną podczas pracy. Jako opcja dostępny tryb CREEPER, który zwiększa możliwości maszyny w zastosowaniu takich osprzętów jak zamiatarka czy kosiarka, gdzie należy poruszać się maszyną z określoną wydajnością obrotów silnika.

 
 • Napęd na 4 koła z 3 trybami skrętu kół
 • Maksymalna prędkość 30 km / h
 • Tryb CREEPER jako opcja

podstawowe informacje

Cechy produktu

 

 • QUEEN CAB: komfort, widoczność i ergonomia
  Ładowarka Faresin small 6.26 łyżka do ziemi
 • Silniki z normą Stage V/ Tier 4 DOC + DPF
 • Pompa zębata o wydatku 80l/min
 • Budowa modułowa, duża stabilność
 • Niewielkie rozmiary
 • Wytrzymała rama oraz wysięgnik
 • Znakomita zwrotność
 • Prędkość przejazdowa 30 km/h

specyfikacja techniczna

Podstawowe parametry

 

Faresin small    
Konfiguracja      Classic 52
Waga kg 4700
Silnik   Yanmar
Moc kW/KM 51,7/69,3
Moment obrotowy rpm 235 @ 1600
System oczyszczania spalin   DOC + DPF
Napęd   Hydrostatyczny
Rodzaj pompy   Zębata
Przepływ oleju l/min
 • 80 @ 230 bar

Promień skrętu* m 3,25
Wysokość* mm 1 935
Szerokość* mm 1 890
Szerokość kabiny mm 960
Prześwit* mm 220
Prędkość Km/h 30
Udźwig  kg 2 600
Wysokość podnoszenia m 5,9
* koła 12-16,5    

ładowarka faresin

Small 6.26

  

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna