Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
logo marki lovol napis

Lovol

Firma Lovol to ceniony producent maszyn rolniczych oraz budowlanych. Produkty obecne są na rynkach azjatyckich, jak i europejskich. Zakłady oraz montownie znajdują się w Chinach, oraz Indonezji.

Mini koparki gąsienicowe - Maszyny wyprodukowane przez firmę Lovol. 

Produkty maszyn budowlanych Lovol to między innymi koparki, ładowarki kołowe, wywrotki górnicze, koparki, równiarki silnikowe, walce drogowe, spychacze i inne produkty.

O MARCE Lovol

logo marki lovol mniejsze
Lovol Heavy Industry Group jest spółką zależną Weichai Group, która powstała w 1998 roku i na tę chwilę zatrudnia około 10 000 pracowników. Weichai group powstała w 1946 jest spółką która zajmuje pierwsze miejsce wśród 100 przedsiębiorstw w branży maszynowej, Weichai jest właścicielem takich marek jak Linde Kion. Główne segmenty biznesu Weichai to produkcja układów napędowych, samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych oraz rolniczych. Założona w 1998 roku, grupa przemysłu ciężkiego lovol jest państwową spółką zależną i ważną strategiczną jednostką biznesową grupy weichai. Produkty maszyn budowlanych Lovol obejmują koparki, ładowarki kołowe, wywrotki górnicze, koparki, równiarki, walce drogowe, spychacze i inne produkty. Produkty koparki obejmują zakres od 1,5 tony do 120 ton, produkty ładowarki kołowej obejmują zakres od 2T do 10T, wywrotka górnicza obejmuje zakres od 70 ton do 160 ton.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna