McHale R3100

80 - 80 KM

Kosiarka tylna McHale R3100 Pro Glide oferuje szereg unikatowych rozwiązań pozwalających na  pozyskanie najwyższej jakości paszy bez zanieczyszczeń. Innowacyjny system zawieszenia powiązany z rewolucyjnym systemem kopiowania podłoża umożliwia pracę w najtrudniejszych warunkach i zapewnia czysty i równomierny pokos. 

Kosiarka tylna zawieszana McHale R3100 podczas pracy

Pro Glide

Rama kosiarki jest zaprojektowana w taki sposób aby jej środek ciężkości znajdował się jak najbliżej ciągnika, uzyskujemy dzięki temu niezrównaną reakcję na zmianę podłoża. Opatentowany aktywny komprensator McHale zapewnia stały nacisk listwy tnącej na podłoże.

 

Najważniejsze cechy Mchale R3100 

 

Kosiarka tylna zawieszana McHale R3100 kopiowanie wzdłuzne          Kosiarka tylna zawieszana McHale R3100 ukkład zawieszenia          Kosiarka tylna zawieszana McHale R3100 ruch poprzeczny   

  • stały docisk listwy tnącej do podłoża
  • ruch poprzeczny 17 stopni
  • rurowa rama ze zintegrowanym zawieszeniem
  • opatentowany system sałego nacisku na podłoże 
  • optymalne spulchnienie 
  • czysty równomierny pokos
  • zwiększona ochrona listwy tnącej

VIDEO

Film przedstawiający kosiarkę McHale R3100 w pracy

 

O marce McHale

Logo McHale duże na zielonym tle

Założycielami firmy są bracia Patrick i Martin McHale z Irlandii, siedziba firmy znajduje się w miasteczku Ballinrobe w zachodniej części tego kraju. Pierwszymi produktami w ponad 30 letniej historii McHale były owijarki do bel, z czasem producent znacznie powiększył swoje portfolio i obecnie oferuje szeroką serię specjalistycznych maszyn rolniczych. Podczas projektowania i badania swoich nowych produktów firma kładzie specjalny nacisk na uwagi klientów końcowych, wszystkie nowe projekty najpierw są rygorystycznie sprawdzane przez rolników i usługodawców z Irlandii, Szkocji, Anglii, Walii, Skandynawii i Nowej Zelandii. Produkcja maszyn odbywa się w specjalnie zaprojektowanych fabrykach w Irlandii i na Węgrzech, a wszystkie procesy produkcyjne są restrykcyjnie sprawdzane pod kątem jakości. McHale do produkcji swoich maszyn wykorzystuje najnowsze technologie z zakresu techniki laserowej i robotyki, co w połączeniu z doskonałą znajomością potrzeb klientów pozwala na tworzenie wyjątkowych maszyn.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna