MultiOne Seria 4

700 - 1020 kg

MultiOne serii 4 to kompaktowa mini ładowarka przegubowa znakomicie sprawdzająca się przy projektowaniu i konserwacji wszelkich terenów zielonych. Maszyna idealnie wpisuje się w potrzeby ogrodników i rolników. Plusem tej serii jest wysięgnik teleskopowy, bardzo kompaktowe wymiary, niskie koszty eksploatacji. Maszyna wyposażona jest w silnik o mocy 20 KM marki Kubota. Ładowarka serii 4 to maszyna skierowana do klientów pracujących przy utrzymaniu zieleni, wykonujących usługi komunalne. Dzięki niewielkim wymiarom zmieści się w bardzo wąskich przejazdach, a ze względu na wagę jest również łatwa w transporcie.

ładowarka Multione seria 4 łyżka
 

Dane TEchniczne​​​​

  MultiOne 4.2
Silnik Kubota D722
Moc 20 HP / 14.9 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 31 l/min 
Max. wysokośc podnoszenia 2,75 m
Ciężar wywracający 1020 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 820 kg
Waga maszyny 990 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

Multione seria 4

 

    wydajnosc i  Obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Doskonała manewrowość
  • Niewielki promień skrętu
  • Mała maszyna o dużych możliwościach

     

Multione seria 4 maszyna z boku

 

 

Multione seria 4 miejsce operatora kierownica kokpit

 

    design i  komfort

 

MultiOne bierze pod uwagę każdy aspekt, aby zmaksymalizować komfort i łatwość użytkowania. Dział badawczo-rozwojowy MultiOne zaprojektował najbardziej imponujące, ergonomiczne i wygodne miejsce kierowcy na rynku. Układ kabiny został zaprojektowany z uwzględnieniem zasad ergonomii: intuicyjne rozmieszczenie instrumentów i elementów sterujących zapewnia łatwość obsługi maszyn MultiOne. Siedzisko zostało tak zamontowane, żeby bez trudu kontrolować położenie narzędzia z jakim pracujemy. Można również wyregulować skok siedzenia tak żeby amortyzowało niedogodności terenowe podczas jazdy maszyną.

 

  • Wygodne regulowane siedzisko operatora
  • Przyciski sterujące w zasięgu ręki 
  • Możliwość montażu szyb oraz drzwi
 

rozwiązania  techniczne

Multione seria 4

Multizłącze


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

wysięgnik teleskopowy


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udżwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek. Zasięg 2,75 m pozwala dotrzeć do najdalszych punktów oraz trudno dostępnych miejsc

-


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników).

 

zobacz Video

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna