MultiOne Seria 5

700 - 1140 kg

Kompaktowe przegubowe mini ładowarki MultiOne serii 5 oferują połączenie wydajności i niskich kosztów eksploatacji.
Teleskopowy wysięgnik w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że seria 5 to właściwy wybór dla każdego, 
kto potrzebuje maszyny do załadunku i prac w wąskich przestrzeniach. Maszyna znajdzie zastosowanie w rękach profesjonalisty, jak i użytkownika indywidualnego. W przypadku serii 5 mamy do wyboru dwie maszyny, które różnią się wydajnością. Nowy model 5,3 K jest wyposażony w silnik Kubota D1305 - 3 cylindry - 1300 cm3. Spełnia wymagania dotyczące emisji spalin w UE i USA. Specjalna konfiguracja MultiOne sprawia, że ​​silnik zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, co daje wiele korzyści między innymi wpływa na elementy hydrauliczne oraz sterującym. Nowa konfiguracja zapewnia: o 30% większy moment obrotowy i 20% większy przepływ oleju dla osprzętu.
Oznacza to znacznie większą moc, gdy jest ona potrzebna. Silnik dostarcza mocy przy niskich obrotach oraz daje najlepszą wydajność osprzętu.

 

ładowarka multione serii 5

 

dane  TEchniczne

Multione seria 5

  MultiOne 5.2 MultiOne 5.3 K
Silnik Kubota D902 Kubota D1305
Moc 25 HP / 18,4 kW 25 HP / 18,4 kW
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 34 l/min  50 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 2,75 m 2,75 m
Ciężar wywracający 1020 kg 1140 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 820 kg 900 kg
Waga maszyny 1020 kg 1070 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria 5

 

    zmniejszając koszty  obsługi

 

MultiOne to najlepsza w swojej klasie przegubowa mini ładowarka pod względem wydajności, ale także pod względem oszczędności kosztów. Rama przegubowa i wysięgnik teleskopowy to rozwiązania najwyższej klasy, zapewniające wysoką wydajność podczas ruchu i pracy. MultiOne zmniejsza zużycie opon i paliwa podczas skręcania dzięki przegubowemu układowi kierowniczemu ramy, a nie przeciwbieżnemu sterowaniu stosowanemu w innych małych ładowarkach. MultiOne jest najlepszym rozwiązaniem oszczędzającym koszty na rynku mini ładowarek ze względu na łatwość obsługi i szybkość działania.

 

  • Niskie zużycie paliwa
  • Duża wydajność pompy
  • Jednostka napędowa Kuboty

Multione seria 5 wysięgnik teleskopowy

 

 

Multione seria 5 prawy tył maszyny

 

    wsparcie  posprzedażowe

 

Ogromna sieć dystrybutorów MultiOne na całym świecie zapewnia klientowi cenne wsparcie przy wyborze odpowiedniej maszyny i osprzętu spełniającego jego potrzeby biznesowe. Dystrybutorzy MultiOne zostali przeszkoleni, aby pomagać klientowi w wyborze najlepszej kombinacji z szerokiej gamy maszyn MultiOne i osprzętu, aby pomóc w uzyskaniu jak najlepszego zwrotu z inwestycji. Aby zachować jakość obsługi posprzedażowej wszyscy dystrybutorzy przeszli szczegółowe szkolenie techniczne, by zapewnić najlepszą obsługę techniczną i części, a także pomóc klientowi odkryć nowe zastosowania i możliwości dzięki MultiOne.

 

  • Sieć serwisowa obejmująca całą Polskę
  • Wymiana doświadczenia z dystrybutorami z całego świata
  • Cykliczne szkolenia techniczne dla działu serwisu
 

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 5

multiłącze multione


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

wysięgnik teleskopowy


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

joystic multione


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników

zobacz  video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 GALERIA PRODUKTU

Zdjęcia

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna