Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo SIP maszyny zielonkowe białe litery na czerwonym kwadracie

SIP

1954 to rok powstania firmy SIP. W miejscowości Šempeter w Słowenii założono Agroservis, który funkcjonował jako warsztat. Sześć lat później rozpoczęła się produkcja maszyn rolniczych, a Agroservis w roku 1967 zmienił nazwę na SIP. Firma ta specjalizuje się w produkcji kosiarek, zgrabiarek, przetrząsaczy wirnikowe i taśmowe do siana i trawy, rozrzutników obornika i przyczep zbierających. W swojej ofercie posiada specjalistyczne maszyny zielonkowe przystosowane na tereny górzyste – seria ALP. Dal wymagających i wielkoobszarowych klientów proponowana jest seria maszyn HD. W Polsce firma SIP znana jest od wielu lat za sprawą przyczep samozbierających nazywanych „jugosłowiankami”. Producent udziela 3-letniej gwarancji na swoje maszyny.
Głównym produktem firmy SIP są różnego rodzaju kosiarki. W ofercie firmy znajdziemy kosiarki dyskowe czołowe lub tylne o szerokości od 2,0 m do 15 m! dla małych i dużych gospodarstw oraz firm usługowych. Dodatkowo SIP w swojej ofercie posiada kosiarki w wersji wzmacnianej HD oraz górskiej ALP. Producent udziela 3-letniej gwarancji na swoje maszyny.
Przetrząsacze SIP dostępne są od 4 do 14 wirników, zwieszane lub ciągnięte, o szerokości roboczej od 3,4 m do prawie 15 m! Pasza przez te maszyny jest rozkładana na polu równomiernie bez zanieczyszczania glebą i piaskiem, co przyspiesza suszenie i gwarantuje dobrą jakość paszy. Producent udziela 3-letniej gwarancji na swoje maszyny.
Zgrabiarki firmy SIP to wydajne w działaniu maszyny do zgrabiania trawy, siany i słomy. Dostępne są od 1 do 4 wirników (karuzel), zwieszane lub ciągnięte, o szerokości roboczej od 3,2 m do prawie 12,5 m, dla małych i dużych gospodarstw oraz firm usługowych. Dodatkowo SIP w swojej ofercie posiada zgrabiarki w wersji wzmacnianej (linia HD) oraz górskiej (linia ALP). Producent udziela 3-letniej gwarancji na swoje maszyny.

O MARCE SIP

Logo SIP białe litery na czerwonym kwadracie

1954 to rok powstania firmy SIP. W miejscowości Šempeter w Słowenii założono Agroservis, który funkcjonował jako warsztat. Sześć lat później rozpoczęła się produkcja maszyn rolniczych, a Agroservis w roku 1967 zmienił nazwę na SIP, był to skrót reprezentujący Firmę Przemysłu Maszynowego (Strojno Industrijsko Podjetje). W roku 2024 roku SIP obchodzi swoje 70-lecie powstania. Obecnie firma SIP zatrudnia ponad 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiada nowoczesny i dobrze zorganizowany zakład produkcyjny i każdego roku inwestuje ponad 10% wielkości sprzedaży. Eksportuje do ponad 35 krajów na całym Świecie a główne rynki zbyt to: Francja, Niemcy, Austria, Włochy i Szwajcaria. Specjalizuje się w produkcji kosiarek, zgrabiarek, przetrząsaczy wirnikowe i taśmowe do siana i trawy, rozrzutników obornika i przyczep zbierających. W swojej ofercie posiada specjalistyczne maszyny zielonkowe przystosowane na tereny górzyste – seria ALP. Dla wymagających i wielkoobszarowych klientów proponowana jest seria maszyn HD. Zestaw kosiarek SILVERCUT 1500 T stała się największą na świecie kombinacją koszącą. W Polsce firma SIP znana jest od wielu lat za sprawą przyczep samozbierających nazywanych „jugosłowiankami”. Producent udziela 3-letniej gwarancji na swoje maszyny.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna