Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

TALEX

powstał w 1990 roku. Ponad 30 lat na rynku maszyn rolniczych sprawiło, że jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku krajowym oraz na rynkach europejskich. W swojej ofercie firma posiada prawie 100 różnych typów maszyn zielonkowy: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek oraz maszyn komunalnych: kosiarek bijakowych, zamiatarek do ciągników rolniczych i ładowarek.

Kosiarka bijakowa, zaprojektowana z myślą o precyzyjnym wykaszaniu skwerów, placów, boisk, oraz poboczy, stanowi idealne rozwiązanie dla użytkowników małych ciągników komunalnych. Dzięki swojej wadze i kompaktowym wymiarom, kosiarka ta oferuje proste manewrowanie i łatwość obsługi, co sprawia, że jest doskonała do pracy w trudno dostępnych miejscach.
Zamiatarka przeznaczona jest do usuwania zanieczyszczeń powstałych na wszelkich utwardzonych powierzchniach. Idealnie sprawdza się w zamiataniu placów, dróg komunikacyjnych oraz parkingów. Możliwość zamontowania do ciągnika rolniczego, wózka widłowego lub ładowarki. Pozwala to na jej zastosowanie zarówno w rolnictwie, jak i zakładach komunalnych czy przemysłowych. Bogate wyposażenie dodatkowe sprawia, że maszynę możemy dopasować pod indywidualne potrzeb klienta. Zamiatarka może być używana również do odśnieżania.
Kosiarka dyskowa o szerokości roboczej od 220 cm do 320 cm, przeznaczona jest do koszenia roślin zielonkowych. Szereg nowoczesnych rozwiązań pozwolił na stworzenie maszyny, która sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Listwa tnąca firmy Comer wyposażona jest w zabezpieczeniem SAFETY DEVICE, czyli każdy dysk w razie kolizji dysk jest wyłączany z układu napędowego. W standardzie wyposażona jest w wałek WOM.
Przetrząsacz wirnikowy TORNADO o szerokości roboczej 550 cm to czterowirnikowa maszyna, gdzie każdy wirnik zbudowany jest z 6 ramion. Przeznaczona jest on do efektywnego przetrząsania słomy oraz siana, przyśpieszając tym samym proces schnięcia masy i ograniczający ubytki składników odżywczych. Dostępne są dwie wersje: ciągana oraz zawieszana. W standardzie wyposażony jest w wałek WOM.
Zgrabiarka karuzelowa SPYDER o szerokości roboczej od 360 cm do 420 cm wyposażona jest w szereg oryginalnych oraz funkcjonalnych rozwiązań, które pozwalają na szybszą pracę przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości zgrabiania. W ofercie dostępne są wersje ciągnione oraz zawieszane. Wyposażeniem standardowym jest koło podporowe, które idealnie sprawdza się na nierównym terenie oraz wałek WOM.

O MARCE TALEX

W 1990 roku powstała firma TALEX. 30 lat na rynku maszyn rolniczych sprawiło, że jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku krajowym oraz na rynkach europejskich. W swojej ofercie firma posiada prawie 100 różnych typów maszyn zielonkowy: kosiarek bębnowych, dyskowych, przetrząsaczy, zgrabiarek, owijarek oraz maszyn komunalnych: kosiarek bijakowych, zamiatarek do ciągników rolniczych i ładowarek. Firma TALEX nieustannie wdraża nowe rozwiązania technologiczne, które nie tylko usprawniają proces produkcji, ale również gwarantują powtarzalność na każdym jej etapie co sprawia że maszyny są najwyższej jakości i trwałości. Regularnie poszerzamy swoją ofertę. W każdym nowym projekcie stara się łączyć potrzeby klientów oraz najbardziej optymalne rozwiązania!

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna