Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia KOSA

150 - 180 CM

Kosiarka pielęgnacyjna Unia KOSA
 
 Kosiarka pielęgnacyjna KOSA
 

Kosiarka pielęgnacyjna Unia KOSA jest wyposażona w trzy noże służące do rozdrabniania trawy, które odrzucają pociętą trawę do tyłu (wersja T) lub na bok (wersja B). W kosiarce pielęgnacyjnej KOSA zastosowano napęd pasowy, który jest równocześnie elementem zabezpieczającym przekładnię kosiarki przed przeciążeniem. Do regulacji wysokości cięcia kosiarki służą koła podporowe. Szybka prędkość obrotowa ostrzy (2530 obr./min) zapewnia równe, czyste cięcie materiału.

 


Konstrukcja kosiarki pielęgnacyjnej KOSA

Konstrukcja kosiarki pielęgnacyjnej KOSA

 

Dane techniczne kosiarkek pielęgnacyjnych KOSA

Model Maksymalne pochylenie terenu (°) Długość (m) Prędkość obrotowa ostrzy (obr/min) Wysokość koszenia (mm) Szerokość rob. (m) Obroty WOM (obr/min) Liczba noży (szt.) Wysokość (m) Wyrzut trawy (tylny) Szerokość (m) Wyrzut trawy (boczny) Masa (kg) Zapotrz. mocy (KM)
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,5 B 12 1,34 2 630 25÷100 1,5 540 3 0,86 + 1,78 + 193 15÷30
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,5 T 12 1,34 2 630 25÷100 1,5 540 3 0,86 + 1,55 + 198 15÷30
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,8 B 12 1,34 2 630 25÷100 1,8 540 3 0,86 - 2,08 - 200 20÷40
Kosiarka pielęgnacyjna KOSA 1,8 T 12 1,34 2 630 25÷100 1,8 540 3 0,86 - 1,88 - 205 20÷40

 


Wyposażenie kosiarkek pielęgnacyjnych KOSA

 

Wyposażenie standardowe

  • Trzy noże rozdrabniające
  • Koła podporowe z regulacją wysokości
  • Wał napędowy (6×6, 460 Nm)
  • Szerokość robocza 1,5 lub 1,8
  • Wyrzut boczny w wersji B
  • Wyrzut tylny w wersji T

 

 

 

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna