Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
logo marki Weycor Atlas

Weycor

Od ponad 50 lat firma Atlas Weyhausen GmbH z Wildeshausen projektuje, buduje i sprzedaje ładowarki kołowe, walce tandemowe i zagęszczarki jednobębnowe. Wyjątkowa elastyczność średniej wielkości firmy i znakomity duch zespołowy, który łączy naszych pracowników i dealerów, gwarantują wysoki potencjał wydajności naszych produktów. Dzięki czystej strukturze przedsiębiorstwa działamy szczególnie efektywnie - dla wszechstronnej palety produktów na warunkach rynkowych.

Ładowarki kołowe Weycor - Maszyny wyprodukowane przez firmę Atlas Weyhausen GmbH z Wildeshausen pod nazwą Weycor, to maszyny tworzne z pasją przez zespół wyselekcjonowanych inżynierów, bazując na 50 letnim doświadczeniu. Ładowarki kołowe to doskonale zaprojektowane maszyny z przeznaczeniem do sektora rolniczego oraz budowalnego.

Ładowarki kołowo teleskopowe Weycor - Maszyny wyprodukowane przez firmę Atlas Weyhausen GmbH z Wildeshausen pod nazwą Weycor, to maszyna skonstruowana w celu załadunku i rozładunku na dużych wysokościach. Ramię teleskopowe tej ładowarki kołowej można wysunąć na wysokość 4,8 m za pomocą łyżki standardowej i 4,6 m za pomocą wideł do palet. Oznacza to, że nie ma prawie żadnych ograniczeń co do obszarów jego zastosowania.

O MARCE Weycor

logo marki Weycor Atlas bez napisu
Ładowarki kołowe i technika zagęszczania są produkowane w Wildeshausen. Tam w różnych działach firmy pracuje 230 pracowników. W Kaposvár na Węgrzech, spółka zależna Kapos Atlas Gépgyár Kft. zajmuje się produkcją spawanych konstrukcji stalowych składających się z komponentów i podzespołów produktów gotowych, a także montażem hydraulicznym niektórych produktów i produkcją związanych z nimi narzędzi. Wychowaliśmy się na marce ATLAS - i to z sukcesem! Mimo to w 2015 roku zdecydowaliśmy się pójść w przyszłość pod nową nazwą "weycor". Jednocześnie nasze oryginalne logo Atlas znalazło się z powrotem w naszej tożsamości marki. Po raz kolejny logo weycor przedstawia dziś tytana Atlasa niosącego świat na swoich barkach. Pozostało 50 lat jakości, innowacyjności i niezawodności. Mocne, precyzyjne, niezawodne - to cechy, które będą nas nadal napędzać!

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna