ciągniki rolnicza Arbos Seria 5000 - uniwersalne ciągniki na zdjęciu podczas prac polowych sześć ciągników każdy z inną maszyną
Ciagnik Arbos w zestawie z opryskiwczem podczas rozkladania ramion na polu

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

ciągnik rolniczy ARBOS seria 5100 nowy lewy przód

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

 

3055

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

to najważniejsze cechy nowej serii Arbos 3055

 

Ciągniki serii 3055 zaprojektowane z dbałością charakteryzują się dynamicznym i modnym wyglądem. Eleganckie reflektory przednie i tylne oraz luksusowe wykończenie w kabinie nadaje indywidualny charakter tej serii. Arbos 3055 oferuje bogatą specyfikację, zaprojektowaną tak, aby stanowić realną alternatywę dla tych, którzy szukają kompaktowego, prostego i wszechstronnego ciągnika. W przypadku średnich i dużych gospodarstw może stanowić uzupełnienie do większej floty. Elastyczność, zręczność i znakomite możliwości wielozadaniowe to tylko kilka kluczowych cech tego ciągnika. Jesteśmy przekonani, że docenisz to, co te maszyny potrafią zrobić. Sprawdź je: nasze ciągniki mają wszystko czego potrzebujesz i wiele więcej.

 

Ciągnik serii 3000, model 3055 do każdego gospodarstwa. Arbos Lovol Korbanek

 

Najważniejsze cechy

 

  • SILNIK 50 KM, 4 cylindry
  • Przekładnia 12 x 12
  • WOM 540/1000 obr./min
  • ciagnik spełnia najnowsze normy TMR
  • Przednia i Tylna blokada mechanizmu różnicowego

 

O marce Arbos

Logo Arbos napisane słownie i ze znakiem graficznym

Historia marki Arbos sięga aż XIX wieku kiedy to rodzina Bubba zaczyna produkować w swoim w warsztacie w Santimento we Włoszech najpierw młocarnię (1896r.), osprzęt a następnie ciągniki z silnikami średnioprężnymi. Rodzina Bubba w 1952 przejmuje fabrykę rowerów Arbos i od tej pory Arbos zaczyna produkować również kombajny. Po przejęciu przez Amerykanów w 1964 roku Arbos zaczyna się jednoznacznie kojarzyć z jakością wykonania i innowacją, która przyczyniła się do rozwoju rolnictwa za sprawą m.in. słynnych kombajnów Arbos. 
Pomimo doskonałych produktów firma została zamknięta w 1994 roku po to aby ponownie rozpocząć swoją działalność w 2015 roku z nowym kapitałem i dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ciągniki, traktor, kombajny i maszyny towarzyszące Arbos to połączenie renomy, tradycji, nowoczesności i innowacyjności.

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna