ciągniki rolnicza Arbos Seria 5000 - uniwersalne ciągniki na zdjęciu podczas prac polowych sześć ciągników każdy z inną maszyną
Ciagnik Arbos w zestawie z opryskiwczem podczas rozkladania ramion na polu

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

ciągnik rolniczy ARBOS seria 5100 nowy lewy przód

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Arbos 3055

50 - 50 KM

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

Ciągnik Arbos 3055 charakteryzuje się wszechstronnością i prostotą. Elastyczność, zręczność i znakomite możliwości wielozadaniowe to tylko kilka kluczowych cech tego ciągnika. Może stanowić świetne uzupełnienie do większej floty w przypadku średnich oraz dużych gospodarstw lub być główną siłą napędową mniejszego przedsiębiorstwa. Arbos 3055 nadaje się idealnie do prac komunalnych. Zestaw: ciągnik + posypywarka, pług, zamiatarka czy inna komunalna maszyna, to gwarancja dobrze wykonanej roboty.

Ciągnik serii 3000, model 3055 do każdego gospodarstwa. Arbos Lovol Korbanek

SILNIK

 

Ciągnik wyposażony jest w 4-cylindrową jednostkę napędową typu Diesel z bezpośrednim wtryskiem. Pojemność wynosi 3168cm3, przy 50KM (zgodnie z ECE R120) - w przeliczniku na kilowaty, silnik ma moc 36,8kW. Jeden z najistotniejszych parametrów silnika, czyli moment obrotowy, osiąga wartość 235Nm przy 1600 rpm. Spalanie maszyny wg ogólnej specyfikacji to 245 g/kWh.

Silnik ciągnika Arbos 3055

PRZEKŁADNIA

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

W modelu 3055 zastosowano prostą, mechaniczną skrzynię biegów (12+12); zsynchronizowana z napędem na cztery koła. Producent przyłożył szczególną uwagę nad pracami nad przekładnią, dzięki czemu otrzymaliśmy trwała i sprawną skrzynię, która gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez lata. 3 zakresy prędkości pozwalają nam dopasować prędkość jazdy do naszych potrzeb. Mechaniczny rewers oraz blokada mechanizmu różnicowego pozwoliło ominąć zbędną elektronikę.

PRZEDNIA OŚ

 

Wytrzymała portalowa przednia oś "heavy duty" doskonale optymalizuje siłę uciągu oraz zwiększa prześwit ciągnika, pozwalając na jazdę w trudniejszych warunkach polowych. Arbos 3055 posiada w standardzie napęd 4x4.

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

WAŁEK WOM

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Niezależny wałek WOM z obrotami 540/1000 doskonale spełni różne wymogi pracy w gospodarstwie.

HYDRAULIKA 

 

Ciągnik wyposażony jest w dwie pompy hydrauliczne. Jedna o wydatku 15 l/min przeznaczona do układu sterowania oraz druga o wydajności 45 l/min dla tylnego Trzypunktowego Układu Zawieszenia oraz różnego rodzajów maszyn zaczepianych za ciągnikiem. Standardowo znajdziemy dwie pary wyjść hydraulicznych na tyle maszyny. Udźwig TUZ na końcówkach sięga 2,5t.

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

KOMFORT I WYPOSAŻENIE

 

TUZ ciagnik 3055

W podstawowym wyposażeniu ciągnika znajdziemy takie elementy jak tylny zaczep, dolna belka polowa czy WOM o obrotach 540 oraz 1000. Hydrauliką oraz WOM sterowanie odbywa się z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest w taki sposób by był jak najporęczniejszy podczas pracy. Kierowca latem skorzysta z wbudowanej klimatyzacji a zimą ogrzewanie odpowiednio dostarczy ciepła. 4-słupkowa kabina z dużymi szybami znacząco poprawia pole widzenia operatora.

SIEDZENIE GRAMMER'A

 

Wygody dostarczy odpowiednio zaprojektowany fotel znanej marki Grammer. Kierowca ciągnika może zasiąść wygodnie na fotelu z mocnymi sprężynami, który znacząco redukuje wszelkie wyboje na drodze.

TUZ ciagnik 3055

ZBIORNIK PALIWA

 

TUZ ciagnik 3055

Łatwy do uzupełnienia zbiornik paliwa o pojemności 60L pozwoli na długie użytkowanie ciągnika.

PREZENTACJA WIDEO

Arbos 3055 w akcji

 

Zestawienie Arbosa 3055 z legendą Polskich pól - czyli Ursusem C-360. Na filmiku przedstawiamy orkę ciągnikami, po pół hektara na maszynę z podczepionym pługiem dwuskibowym.

Ciągniki pracują na głębokości orki - 20cm oraz szerokości roboczej - 30cm.

Sprawdź, który ciągnik ile spalił... 

 

 

Arbos 3055 oraz Maschio Gaspardo Entry 120 w zestawie.

Zobacz jak spisuje się ciągnik oraz prasa dostępna również w naszej ofercie!!!

Prasa Maschio Gaspardo Entry 120 - LINK

 

Dane  techniczne

Arbos 3055

 

SILNIK
moc 36,8 kW
KM 50 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 3168 cm3
zbiornik paliwa 60 L
WOM
prędkość niezależny
sterowanie hydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 30 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig 2200 kg
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2480 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1743 mm
wysokość min 2731 mm - max 2809 mm
rozstaw osi 1990 mm
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna