ciągniki rolnicza Arbos Seria 5000 - uniwersalne ciągniki na zdjęciu podczas prac polowych sześć ciągników każdy z inną maszyną
Ciagnik Arbos w zestawie z opryskiwczem podczas rozkladania ramion na polu

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

ciągnik rolniczy ARBOS seria 5100 nowy lewy przód

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Arbos 3075

75 - 75 KM

Komfortowa, 4-słupkowa kabina oraz dynamiczny i modny wygląd

Ciągnik Arbos 3075 charakteryzuje się wszechstronnością i prostotą. Elastyczność, zręczność i znakomite możliwości wielozadaniowe to tylko kilka kluczowych cech tego ciągnika. Może stanowić świetne uzupełnienie do większej floty w przypadku średnich oraz dużych gospodarstw lub być główną siłą napędową mniejszego przedsiębiorstwa. Arbos 3075 nadaje się idealnie do prac komunalnych.

Ciągnik Arbos 3075 na placu Korbanek

jednostka  napędowa

Turbodoładowany silnik

 

Ciągnik wyposażony jest w silnik renomowanej marki Doosan D24, czyli w 4-cylindrową jednostkę turbodoładowaną o mocy 74 koni mechanicznych. Dzięki optymalnej pojemności wynoszącej 2392cm3 osiąga maksymalny moment obrotowy 280Nm przy 1600rpm zapewniając komfort pracy dla najbardziej wymagających

Silnik ciągnika Arbos 3055

mechaniczna  skrzynia

Z napędem na 4 koła

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

W modelu 3075 zastosowano prostą, mechaniczną skrzynię biegów (12+12); zsynchronizowana z napędem na cztery koła. Producent przyłożył szczególną uwagę nad pracami nad przekładnią, dzięki czemu otrzymaliśmy trwała i sprawną skrzynię, która gwarantuje bezawaryjne użytkowanie przez lata. 3 zakresy prędkości pozwalają nam dopasować prędkość jazdy do naszych potrzeb. Mechaniczny rewers oraz blokada mechanizmu różnicowego pozwoliło ominąć zbędną elektronikę.

przednia 

Optymalny prześwit

 

Wytrzymała portalowa przednia oś doskonale optymalizuje siłę uciągu oraz zwiększa prześwit ciągnika, pozwalając na jazdę w trudniejszych warunkach polowych. Arbos 3075 posiada w standardzie napęd 4x4 oraz mechaniczną blokadę mechanizmu różnicowego.

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

wałek  WOM

Możliwe prędkości 540/1000 obr/min

 

Zdjecie z boku ciagnik Arbos 3055

Niezależny wałek WOM z obrotami 540/1000 doskonale spełni różne wymogi pracy w gospodarstwie.

komfort i  wyposażenie

Ergonomia i Wygoda

 

TUZ ciagnik 3055

Podstawowa wersja ciągnika wyposażona została w zaczep, dolna belka polowa oraz wcześniej wspomniany WOM o obrotach 540 oraz 1000. Hydraulika oraz WOM sterowany jest z wnętrza kabiny, z prawej strony operatora. Panel sterowania umiejscowiony jest w taki sposób, by był jak najbardziej ergonomiczny podczas pracy. Rolnik latem skorzysta z wbudowanej klimatyzacji a zimą ogrzewanie odpowiednio dostarczy ciepła. 4-słupkowa kabina z dużymi zaokrąglonymi szybami znacząco poprawia pole widzenia operatora.

siedzenie  grammer'a

Odpowiednia jakość na odpowiednim miejscu

 

Wygody dostarczy odpowiednio zaprojektowany fotel znanej marki Grammer. Operator ciągnika może zasiąść wygodnie na fotelu z mocnymi sprężynami, który znacząco redukuje wszelkie wyboje na drodze.

TUZ ciagnik 3055

zbiornik  paliwa

Łatwy dostęp

TUZ ciagnik 3055

Łatwy do uzupełnienia zbiornik paliwa o pojemności 60L pozwoli na długie użytkowanie ciągnika.

 

Dane  techniczne

Arbos 3075

 

SILNIK
moc 55 kW
KM 74 KM
cylindry 4
pojemność skokowa 2392 cm3
zbiornik paliwa 60 L
WOM
prędkość niezależny
sterowanie elektrohydrauliczne
obroty 540/1000
PRZEKŁADNIA
typ mechaniczna, 4x4
sprzęgło podwójne, suche
prędkość max 38 km/h
rewers mechaniczny, zsynchronizowany
PODNOŚNIK
kategoria II
max udźwig  
CIĘŻAR I WYMIARY
ciężar całkowity 2865 kg (z kabiną)
długość 4136 mm
szerokość 1800 mm
wysokość min 2731 mm - max 2892 mm
rozstaw osi 2070 mm

PREZENTACJA WIDEO

Arbos 3075 w akcji

 

Arbos 3075 w pracy z pługiem Unia Ibis 3-skibowym. Omówienie maszyny oraz budowy przez naszego mechanika.  

 

 

Nowość Arbos 75KM! 

Najbardziej popularny segment ciągników w PolsceAKCESORIA DO ARBOSA 3075

Opcjonalne wyposażenie do ciągników

 • Ładowacz Hydrametu Xtreme S

  Ładowacz czołowy przeznaczony do ciągników Arbos 3055. Tur cechuje max. udźwig 1300 kg oraz max. wysokość podnoszenia do 2650 mm.
  Link do strony.

 • Łycha FM Ładowacz Czołowy Arbos

  Łycha do ładowacza czołowego z możliwością wyboru szerokości (1200-2400mm) i objętości (0,38-0,76m3). Służy do załadunku oraz rozładunku materiałów sypkich i objętościowych. Solidna konstrukcja zapewnia długą eksploatację odporną na uszkodzenia czy wgniecenia.

 • Końcówki hakowe ramion tylnego TUZ kategorii II
  Końcówki hakowe kat.II
 • Przedni Tuz Arbos 3075 kategorii 2 i WOM
  Trzypunktowy Układ Zawieszenia kategorii II, montowany z przodu ciągnika o udźwigu 1000kg wraz z dedykowanym wałkiem WOM. Dodatkowo na życzenie możliwość zamówienia ramki do obciążników.
 • Przedni Tuz Arbos 3075 kategorii 2
  Przedni TUZ kategorii II o udźwigu 1000 kg, z możliwością podniesienia na wysokość 45 cm. Na życzenie montaż ramki z obciążnikami.

GALERIA PRODUKTU


Arbos 3075

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna