ciągniki rolnicza Arbos Seria 5000 - uniwersalne ciągniki na zdjęciu podczas prac polowych sześć ciągników każdy z inną maszyną
Ciagnik Arbos w zestawie z opryskiwczem podczas rozkladania ramion na polu

Nowy, unikalny styl

ARBOS 5130

 

 

 

 

ciągnik rolniczy ARBOS seria 5100 nowy lewy przód

   Boss jest tylko Jeden !!!  

  ARBOS 5000

    5100 - 110 KM 
    5115 - 122 KM
    5130 - 136 KM 

 

 

 

Logo Arbos z czerwonym A i napisem Arbos

Arbos

to znana ze swej niezawodności marka. Arbos to ciągniki rolnicze, sadownicze i traktory specjalistyczne. To również maszyny rolnicze, takie jak pneumatyczne siewniki punktowe, mechaniczne i pneumatyczne siewniki zbożowe, zestawy uprawowo-siewne, maszyny uprawowe, pługi dłutowe, opryskiwacze, rozsiewacze nawozów, pielniki. Niesie to ze sobą wiele zalet, gdyż zarówno ciągniki jak i maszyny towarzyszące produkowane są przez jednego producenta, a to daje gwarancję dużego stopnia kompatybilności maszyn jak i całości sprzętu do oczekiwań klienta. Zapraszamy do odkrycia ciągników i maszyn ARBOS.

Ciągniki Arbos 2000, 3000, 5000 - nowoczesne ciągniki rolnicze, charakteryzujące się unikalnym wzornictwem, zwartą konstrukcją i wzorowymi parametrami technicznymi. Maszyny, które są w stanie całkowicie spełnić oczekiwania stawiane przez dzisiejszych rolników. Seria ta charakteryzuje się bardzo bogatym seryjnym wyposażeniem co zdecydowanie przesądza o jej konkurencyjności na polskim rynku. 

 

136 KM
122 KM
110 KM
136 KM
122 KM
110 KM
50 KM
75 KM
35 KM
25 KM

Limitowane maszyny marki Arbos - nowoczesne maszyny rolnicze w limitowanych edycjach, spełniające oczekiwania bardziej wymagających klientów.

 

Ciągniki sadownicze Arbos 4000 - to kategoria zwinnych, stabilnych i mocnych maszyn przygotowanych do ciężkiej pracy w każdych warunkach. Ciągniki o wysokim przedziale mocy relatywnie do swojej masy z kilkoma wersjami kabiny oraz dużą ilością możliwości rozbudowy hydrauliki ciągnika.

 

80-102 KM
80-102 KM
80-102 KM

Ciągniki ARBOS serii 3000 - oto seria ciągników o prostej i kompaktowej konstrukcji, które znane są przede wszystkim ze swojej niezawodności. Najbardziej charakterystycznymi cechami tejże serii jest sprawdzona jednostka napędowa Lombardini LDW w dwóch wersjach 3 i 4-ero cylindrowej oraz charakterystyczne wersje: platformowa i z kabiną.

38-48 KM

Firma Arbos proponuje siewniki punktowe do siewu precyzyjnego roślin wysiewanych (kukurydza, buraki, rzepak, słonecznik lub fasola). Siewniki charakteryzują się nowoczesnymi, opatentowanymi rozwiązaniami: podciśnieniowy aparat rozdzielający ziarno MagicSem, rama "EasySet", która umożliwia szybkie przestawienie sekcji wysiewających na pożądany rozstaw między rzędami np: na 75cm, 45cm czy też 37,5 cm. Konstrukcja siewników wykorzystuje również zalety talerzowych sekcji wysiewających MS 8000. Siewniki mogą być wyposażone w podsiewacz do nawozów granulowanych, wykonany ze stali nierdzewnej. Opcjonalnie możliwe jest również doposażenie w aplikator do mikrogranulatów oraz kontroler wysiewów.

Siewniki Arbos to sprawdzone konstrukcje z opatentowanym systemem dozowania nawozu z podwójnym przewodem rurowym, systemem generowania podciśnienia niezbędnego dla precyzyjnych elementów siewnych, pneumatycznym dystrybutorem nasion czy systemem ekspresowej zmiany szerokości międzyrzędzi. Te i wszystkie pozostałe zalety tychże siewników to atuty przemawiające na korzyść marki Arbos na tej również płaszczyźnie oferując rolnikom całą gamę możliwości przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

Opryskiwacze Arbos - to przede wszystkim opryskiwacze zawieszane o pojemnościach od 800 do 1200l o bardzo wytrzymałej ramie zabezpieczanej kataforezą co daje możliwość szerokiego spektrum zastosowania. Opryskwiacze wyposażone są w wysokiej jakości dysze strumieniowe, które zazwyczaj sterowane są za pomocą komputera  XTRONIC.

Maszyny uprawowe Arbos dają możliwość zachowania dużej wydajności ziemi nawet w trudnych warunkach obecności resztek pożniwnych. W ofercie marki znajdziemy brony obrotowe z wałem Packera przystosowane do gleb średnich i ciężkich oraz przeznaczone do najcięższych warunków głębosze z regulowanym rozstawem zębów w wersji z wałem lub bez.

Seria Arbos UNICA to pielniki przeznaczone do prac rzędowych. Pielniki są doceniane dzięki ich solidnemu wykonaniu, trwałości i uniwersalności zastosowania. Brak punktów spawania w konstrukcji sekcji pielącej wzmacnia jej wytrzymałość, co jest szczególnie cenione w przypadku bardziej wymagających gleb. Oprócz najbardziej standardowych rozstawów między rzędami (do kukurydzy czy też do buraków) inne rozstawy również są dostępne na zamówienie.

250-630 cm

O MARCE Arbos

Logo Arbos napisane słownie i ze znakiem graficznym

Historia marki Arbos sięga aż XIX wieku kiedy to rodzina Bubba zaczyna produkować w swoim w warsztacie w Santimento we Włoszech najpierw młocarnię (1896r.), osprzęt a następnie ciągniki z silnikami średnioprężnymi. Rodzina Bubba w 1952 przejmuje fabrykę rowerów Arbos i od tej pory Arbos zaczyna produkować również kombajny. Po przejęciu przez Amerykanów w 1964 roku Arbos zaczyna się jednoznacznie kojarzyć z jakością wykonania i innowacją, która przyczyniła się do rozwoju rolnictwa za sprawą m.in. słynnych kombajnów Arbos. 
Pomimo doskonałych produktów firma została zamknięta w 1994 roku po to aby ponownie rozpocząć swoją działalność w 2015 roku z nowym kapitałem i dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ciągniki, traktor, kombajny i maszyny towarzyszące Arbos to połączenie renomy, tradycji, nowoczesności i innowacyjności.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna