Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Arbos z czerwonym A i napisem Arbos

Arbos

to znana ze swej niezawodności marka. Arbos to ciągniki rolnicze, sadownicze i traktory specjalistyczne. To również maszyny rolnicze, takie jak pneumatyczne siewniki punktowe, mechaniczne i pneumatyczne siewniki zbożowe, zestawy uprawowo-siewne, maszyny uprawowe, pługi dłutowe, opryskiwacze, rozsiewacze nawozów, pielniki. Niesie to ze sobą wiele zalet, gdyż zarówno ciągniki jak i maszyny towarzyszące produkowane są przez jednego producenta, a to daje gwarancję dużego stopnia kompatybilności maszyn jak i całości sprzętu do oczekiwań klienta. Zapraszamy do odkrycia ciągników i maszyn ARBOS.

Ciągniki Arbos 5000 - nowoczesne maszyny, które są w stanie całkowicie spełnić oczekiwania stawiane rolników. Seria charakteryzuje się bogatym seryjnym wyposażeniem co przesądza o jej konkurencyjności na polskim rynku. 

 

Ciągniki Arbos 4000 - ciągniki rolnicze, charakteryzujące się unikalnym wzornictwem, zwartą konstrukcją i wzorowymi parametrami technicznymi. Seria jest uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego gospodarstwa rolnego

 

Ciągniki Arbos 3000 - ciągniki znajdujące zastosowanie w rolnictwie, sadownictwie i branży komunalnej. Przestronna kabina, komfortowe wnętrze, intuicyjna obsługa, prosta budowa - tymi słowami można opisać tę serię.

 

Ciągniki Arbos 2000 - to świetne rozwiązanie dla małych gospodarstw rolnych oraz przedsiębiorstw komunalnych. Dostępny jest w wersji kabinowej oraz platformowej.

 

Ciągniki przystosowane do prac komunalnych. Mają odpowiednie wymiary oraz funkcje, które pozwolą łatwo poruszać się w aglomeracjach miejskich i sprawnie wykonywać prace porządkowe, takie jak: czyszczenie nawierzchni za pomocą zamiatarki czy odśnieżanie z zamontowanym pługiem. Szeroki wahlarz gamy maszynowej z pewnością ułatwi dobór ciągnika pod konkretne prace komunalne.

Limitowane maszyny marki Arbos - nowoczesne maszyny rolnicze w limitowanych edycjach, spełniające oczekiwania bardziej wymagających klientów.

 

Ciągniki sadownicze Arbos 4000 - to kategoria zwinnych, stabilnych i mocnych maszyn przygotowanych do ciężkiej pracy w każdych warunkach. Ciągniki o wysokim przedziale mocy relatywnie do swojej masy z kilkoma wersjami kabiny oraz dużą ilością możliwości rozbudowy hydrauliki ciągnika.

 

Ciągniki ARBOS serii 3000 - oto seria ciągników o prostej i kompaktowej konstrukcji, które znane są przede wszystkim ze swojej niezawodności. Najbardziej charakterystycznymi cechami tejże serii jest sprawdzona jednostka napędowa Lombardini LDW 4-ero cylindrowa oraz charakterystyczne wersje: platformowa i z kabiną.

Firma Arbos proponuje siewniki punktowe do siewu precyzyjnego roślin wysiewanych (kukurydza, buraki, rzepak, słonecznik lub fasola). Siewniki charakteryzują się nowoczesnymi, opatentowanymi rozwiązaniami: podciśnieniowy aparat rozdzielający ziarno MagicSem, rama "EasySet", która umożliwia szybkie przestawienie sekcji wysiewających na pożądany rozstaw między rzędami np: na 75cm, 45cm czy też 37,5 cm. Konstrukcja siewników wykorzystuje również zalety talerzowych sekcji wysiewających MS 8000. Siewniki mogą być wyposażone w podsiewacz do nawozów granulowanych, wykonany ze stali nierdzewnej. Opcjonalnie możliwe jest również doposażenie w aplikator do mikrogranulatów oraz kontroler wysiewów.

Siewniki Arbos to sprawdzone konstrukcje z opatentowanym systemem dozowania nawozu z podwójnym przewodem rurowym, systemem generowania podciśnienia niezbędnego dla precyzyjnych elementów siewnych, pneumatycznym dystrybutorem nasion czy systemem ekspresowej zmiany szerokości międzyrzędzi. Te i wszystkie pozostałe zalety tychże siewników to atuty przemawiające na korzyść marki Arbos na tej również płaszczyźnie oferując rolnikom całą gamę możliwości przystosowanych do ich specyficznych potrzeb.

Maszyny uprawowe Arbos dają możliwość zachowania dużej wydajności ziemi nawet w trudnych warunkach obecności resztek pożniwnych. W ofercie marki znajdziemy brony obrotowe z wałem Packera przystosowane do gleb średnich i ciężkich oraz przeznaczone do najcięższych warunków głębosze z regulowanym rozstawem zębów w wersji z wałem lub bez.

Seria Arbos UNICA to pielniki przeznaczone do prac rzędowych. Pielniki są doceniane dzięki ich solidnemu wykonaniu, trwałości i uniwersalności zastosowania. Brak punktów spawania w konstrukcji sekcji pielącej wzmacnia jej wytrzymałość, co jest szczególnie cenione w przypadku bardziej wymagających gleb. Oprócz najbardziej standardowych rozstawów między rzędami (do kukurydzy czy też do buraków) inne rozstawy również są dostępne na zamówienie.

O MARCE Arbos

Logo Arbos napisane słownie i ze znakiem graficznym

Historia marki Arbos sięga aż XIX wieku kiedy to rodzina Bubba zaczyna produkować w swoim w warsztacie w Santimento we Włoszech najpierw młocarnię (1896r.), osprzęt a następnie ciągniki z silnikami średnioprężnymi. Rodzina Bubba w 1952 przejmuje fabrykę rowerów Arbos i od tej pory Arbos zaczyna produkować również kombajny. Po przejęciu przez Amerykanów w 1964 roku Arbos zaczyna się jednoznacznie kojarzyć z jakością wykonania i innowacją, która przyczyniła się do rozwoju rolnictwa za sprawą m.in. słynnych kombajnów Arbos. 
Pomimo doskonałych produktów firma została zamknięta w 1994 roku po to aby ponownie rozpocząć swoją działalność w 2015 roku z nowym kapitałem i dostępem do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Ciągniki, traktor, kombajny i maszyny towarzyszące Arbos to połączenie renomy, tradycji, nowoczesności i innowacyjności.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna