Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo opryskiwaczy marki Berhoud na bialym tle

Berthoud

Berthoud (znane również pod nazwą Berthoud-Agricole) to największy francuski producent opryskiwaczy polowych oraz sadowniczych i samojezdnych. Nowoczesne rozwiązanie system ISOBUS dla precyzyjnego rolnictwa szeroki wachlarz zastosowanych dysz czołowych producentów jak TeeJet. Opryskiwacze przystosowane do RSM nowoczesnego systemu nawożenie płynnego.
Berthoud to opryskiwacze nowoczesne, zbudowane aby sprostać przyszłym wymaganiom. Prostota i bezpieczeństwo obsługi, zwiększenie wydajności, ergonomia i jednocześnie ochrona środowiska jest głównym celem Berthoud podczas konstruowania swoich maszyn.

O MARCE Berthoud

Baner opryskiwacz marka Berhoud

Berthoud (znane również pod nazwą Berthoud-Agricole) to największy francuski producent, produkujący opryskiwacze polowe, opryskiwacze sadownicze, opryskiwacze do winnic, opryskiwacze samojezdne z ponad 100-letnim doświadczeniem, wchodzący w skład grupy Excel Industries, obejmującej najważniejszych producentów opryskiwaczy we Francji i na Świecie: Hardi, Tecnoma, Matrot, Caruelle, Nicolas, Evrard, Seguip, Thomas, CMC, Agrifac, Apache. Fabryka Berthoud jest położona w malowniczym zakątku Francji z winnicami, w których wytwarzane jest sławne wino Beaujolais, niedaleko Lyonu. Berthoud to jeden z nielicznych producentów, który proponuje w swojej gamie maszyn własne rozwiązania, począwszy od projektu, poprzez przeprowadzanie prób, testów i doświadczeń a skończywszy na seryjnej produkcji własnych komponentów takich jak pompy, komputery i belki do oprysku.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna