Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Atrakcyjne ceny Biały napis na tle placu maszyn korbanek.pl

Challenger

Challenger MT był pierwszym i jedynym ciągnikiem zaprojektowanym, oraz skonstruowanym specjalnie do pracy na gąsienicach. W ciągnikach Challenger połączono trakcję z naciskiem na podłoże, co zapewnia najwyższą wydajność i jednoczesną ochronę gleby.

Opryskiwacze samojezdne Challenger RoGator z kolei to doskonałe maszyny, które podobnie jak ciągniki gąsienicowe zostały zaprojektowane wyłącznie jako opryskiwacze samojezdne, nie są to pojazdy adaptowane na opryskiwacze jak ma to miejsce u wielu innych producentów.

Ciągniki gąsienicowe Challenger to pierwszy i jedyny ciągnik zaprojektowany do pracy na gąsienicach. W modelach serii 700E i 800E połączono trakcję z małym naciskiem na podłoże zapewniając tym samym najwyższą wydajność przy jednoczesnej ochronie gleby.
Opryskiwacze RoGator serii 600D jest już czwartą generacją opryskiwaczy samojezdnych produkowanych przez firmę Challenger. Wieloletnie doświadczenie firmy w budowie opryskiwaczy pozwoliło stworzyć kompaktową maszynę, która dzięki szerokiemu wachlarzowi wyposażenia oraz nowoczesnym technologiom sprosta każdym, nawet najwyższym wymaganiom.

O MARCE Challenger

Niezależny profesjonalny serwis Fendt biały napis na tle ciągnika Fendt
Challenger to amerykańskie przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Jest ono częścią AGCOcorp. Firma Challenger specjalizuje się w produkcji ciągników gąsienicowych oraz opryskiwaczy samojezdnych jak i ciągników kołowych (dostępnych na rynek amerykański).

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna