Challenger RoGator 600D

opryskiwacz doskonały

RoGator 600D to opryskiwacze samojezdne, które swoją innowacyjnością tworzą

nowy kierunek w zakresie stosowania środków ochrony rośln.

Dowiedz się więcej

Challenger MT był pierwszym i jedynym ciągnikiem zaprojektowanym, oraz skonstruowanym specjalnie do pracy na gąsienicach. W ciągnikach Challenger połączono trakcję z naciskiem na podłoże, co zapewnia najwyższą wydajność i jednoczesną ochronę gleby.

Opryskiwacze samojezdne Challenger RoGator z kolei to doskonałe maszyny, które podobnie jak ciągniki gąsienicowe zostały zaprojektowane wyłącznie jako opryskiwacze samojezdne, nie są to pojazdy adaptowane na opryskiwacze jak ma to miejsce u wielu innych producentów.
Ciągniki gąsienicowe Challenger to pierwszy i jedyny ciągnik zaprojektowany do pracy na gąsienicach. W modelach serii 700E i 800E połączono trakcję z małym naciskiem na podłoże zapewniając tym samym najwyższą wydajność przy jednoczesnej ochronie gleby.
384-646 KM
Opryskiwacze RoGator serii 600D jest już czwartą generacją opryskiwaczy samojezdnych produkowanych przez firmę Challenger. Wieloletnie doświadczenie firmy w budowie opryskiwaczy pozwoliło stworzyć kompaktową maszynę, która dzięki szerokiemu wachlarzowi wyposażenia oraz nowoczesnym technologiom sprosta każdym, nawet najwyższym wymaganiom.
3 800-6 300 L

O MARCE Challenger

Challenger to amerykańskie przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze. Jest ono częścią AGCOcorp. Firma Challenger specjalizuje się w produkcji ciągników gąsienicowych oraz opryskiwaczy samojezdnych jak i ciągników kołowych (dostępnych na rynek amerykański).

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna