Krukowiak Apollo

1000 - 2000 L

Opryskiwacze przyczepiane
Krukowiak APOLLO

Apollo PHX

Krukowiak Apollo PHX

Apollo PHN

Krukowiak Apollo PHN

Apollo PHB

Krukowiak Apollo PHB

Opis

 

Opryskiwacze przeczepiane KRUKOWIAK APOLLO

Rolnicze opryskiwacze przyczepiane Krukowiak APOLLO są dostępne ze zbiornikami o pojemności 1000, 1500 i 2000 litrów. APOLLO to opryskiwacze przeznaczone do pracy w gospodarstwach rolnych o średniej intensywności przeprowadzanych oprysków. 

Zbiorniki opryskiwaczy są wykonane z polietylenu, w jednej bryle mieszczą się 3 zbiorniki - na ciecz roboczą, na wodę do płukania instalacji oprysku i na czystą wodę do mycia rąk.

Każdy opryskiwacz jest wyposażony w mechaniczną stabilizację belki (w przypadku belek hydraulicznych jest to stabilizacja wymuszona hydraulicznie), zawór kompensujący ciśnienie, hydrauliczne podnoszenie belki, 5-ciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma kompletami rozpylaczy szczelinowych, zaczep skrętny, instalację elektryczną drogową oraz regulowany rozstaw kół.

kopaczka-do-cebuli-profi-kwadrat-kopiacy-foto.jpg
 

Rodzaje belek

Seria opryskiwaczy Apollo może być wyposażona, w zależności od modelu, w różne typy belek polowych, oto krótka specyfikacja rodzaju stosowanych belek:

 

Typ belki Opis 
belka-h.jpg 

Belki typu H (15, 16 i 18 m) 

– tradycyjne belki rozkładane ręcznie, wyposażone w mechaniczną stabilizację z możliwością zastosowania stabilizacji hydraulicznej, podnoszone hydraulicznie.

belka-phx.jpg

Belki typu PHX (15 m)

– belki w pełni sterowane hydraulicznie, składane niezależnie (asymetrycznie) w kształt litery X; wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji).

belka-pha.jpg

Belki typu PHA (15 m)

– belki w pełni sterowane elektrohydraulicznie, składane niezależnie sekwencyjnie (asymetrycznie), poziomo za opryskiwaczem; wszystkie funkcje belki są sterowane elektrohydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z dedykowanego panelu sterowniczego; rozkładanie niezależne jest możliwe przy zachowaniu kolejności składania ramion.

belka-phn.jpg

Belki typu PHN (15, 16, 18, 20 i 21 m)

– belki w pełni sterowane hydraulicznie, składane zależnie (symetrycznie) wzdłuż osi opryskiwacza; wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja).

belka-phb.jpg

Belki typu PHB (15, 16, 18, 20 i 21 m)

– belki w pełni sterowane elektrohydraulicznie, składane niezależnie (asymetrycznie) wzdłuż osi opryskiwacza; wszystkie funkcje belki są sterowane hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja oraz blokada stabilizacji) z dedykowanego panelu sterowniczego.

Multimedia

 

opryskiwacze-apollo-belki-h.jpg

Foto powyżej: Przykładowe opryskiwacze KRUKOWIAK APOLLO ze zbiornikami o pojemności 1000 litrów i z belkami typu H.

 

opryskiwacz-apollo-belka-phn.jpg

Foto powyżej: Przykładowy opryskiwacz KRUKOWIAK APOLLO ze zbiornikiem o pojemności 1500 litrów i z belką typu PHN.

 

opryskiwacze-apollo-phb.jpg

Foto powyżej: Przykładowe opryskiwacze KRUKOWIAK APOLLO  ze zbiornikami o poj. 2000 litrów i z belkami typu PHB.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o opryskiwaczu KRUKOWIAK APOLLO 1500 litrów z belką PHN 18 m:

oraz obejrzenia filmu o opryskiwaczu KRUKOWIAK APOLLO 2000 litrów z belką PHX  15 m:

O marce Krukowiak

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna