Krukowiak Orion

2500 - 3000 L

OPRYSKIWACZE KRUKOWIAK ORION

WYDAJNE PRZYCZEPIANE OPRYSKIWACZE ROLNICZE

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION są przeznaczone do prac polowych, rolniczych. Maszyny są dostępne ze zbiornikami głównymi o pojemności 2500 lub 3000 litrów. Opryskiwacze moga być wyposażone w sterowane hydraulicznie belki do oprysku o szerokościach 18, 20 i 21 m. Maszyny te są przeznaczone dla średnich i dużych gospodarstw rolnych, w których produkcja odbywa się w sposób tradycyjny.

Wszystkie dostępne modele opryskiwaczy przyczepianyuch Krukowaiak ORION posiadają bogate wyposażenie seryjne: belki są w pełni sterowane hydraulicznie (rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja belki są obsługiwane hydraulicznie), sterowanie elektryczne układem cieczowym oraz hydrauliką olejową, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy z dwoma rozpylaczami szczelinowymi, rozwadniacz boczny Polmac, płuczka zbiornika głównego, hamulce pneumatyczne, błotniki kół, drogowa instalacja elektryczna, wałek przegubowo-teleskopowy.

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION

BELKI DO OPRYSKU

Szerokości robocze: 18, 20 lub 21 metrów

 

Opryskiwacz przyczepiany Krukowiak ORION 2500 litrów z belką PHN

 

Opryskiwacz przyczepiany ORION 2500 litrów z belką PHN

 

Zbiorniki główne opryskiwaczy przyczepianych Krukowiak ORION mogą mieć pojemność 2500 lub 3000 litrów. Przykładowa fotografia powyżej przedstawia opryskiwacz w wersji ze zbiornikiem głównym o pojemności 2500 litrów z belką typu PHN. Belki te są dostępne w szerokościach roboczych 18 lub 20 lub 21 metrów.

Charakterystyka ogólna belek PHN: stabilizacja belki jest obsługiwana na zasadzie hydraulicznego wymuszenia (siłownik stabilizacji belki znajduje się w standardzie). Belkę można hydraulicznie składać w sposób niezależny, czyli można złożyć np. 1/4 belki. Podnoszenie belki jest obsługiwane hydraulicznie. Hydraulika olejowa belki jest sterowana elektrycznie. Belka jest wyposażona w 5-pozycyjne głowice z zaworkiem przeciwkroplowym; głowice są seryjnie wyposażane w dwa rozpylacze szczelinowe.

Opryskiwacz przyczepiany Krukowiak ORION 3000 litrów z belką PHB

 

Opryskiwacz przyczepiany ORION 3000 litrów z belką PHB

 

Na zdjęciu powyżej widać opryskiwacz Krukowiak ORION ze zbiornikiem głównym o pojemności 3000 litrów. Maszyna jest wyposażona w belkę do oprysku PHB. Belka ta charakteryzuje się tym, że jest obsługiwana hydraulicznie. Dostępne szerokości robocze belki PHB są następujące: 18, 20 lub 21 metrów.

Stabilizacja belki polowej do oprysku jest hydraulicznie wymuszona (siłownik stabilizacji znajduje się w wyposażeniu standardowym). 
Opisując belkę należy dodać, że belka jest  sterowana hydraulicznie niezależnie (co umożliwia rozkładanie 1/4 belki), belka jest również hydraulicznie podnoszona. Sterowanie hydrauliką olejową belki    jest elektryczne. Głowice pięciopozycyjne, na których mocowane są rozpylacze posiadają zaworek chroniący przed kapaniem. Seryjnie głowice są wyposażone w dwa komplety rozpylaczy szczelinowych.

BOGATY WYBÓR WYPOSAŻEŃ

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE GODNE POZAZDROSZCZENIA

 

Opryskiwacze przyczepiane Krukowiak ORION są bogato wyposażone seryjnie. W wyposażeniu standardowym znajdują się: elektryczne sterowanie układem cieczowym, belka w pełni sterowana hydraulicznie (składanie, rozkładanie, podnoszenie, stabilizacja), rozwadniacz środków chemicznych boczny POLMAC, pięciopozycyjne głowice rozpylaczy (z dwoma rozpylaczami TT, włoska pompa cieczowa, płuczka zbiornika głównego, zbiornik wykonany z tworzywa sztucznego, zbiornik na wodę do mycia rąk i do płukania układu cieczowego, drogowa instalacja oświetleniowa, zaczep skrętny z regulowaną długością, regulacja rozstawu kół, amortyzacja pionowa i pozioma belki do oprysku, błotniki kół, hamulce pneumatyczne, wałek przegubowo-teleskopowy do napędu pompy.

 

Wyposażenie opryskiwaczy polowych Krukowiak ORION

Dodajmy, że najczęściej wybierane wyposażenie dodatkowe do tych opryskiwaczy to: komputer sterujący ARAG BRAVO 300s lub 400S, sterowanie głowicami SELETRON, filtry sekcyjne, automatyczna korekcja położenia belki BOOM SYSTEM LEVEL, różne dodatkowe rodzaje rozpylaczy do oprysku, ciągły obieg cieczy, dodatkowe akcesoria do komputerów sterujących. 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna