Krukowiak Octopus

600 - 2000 L

Opryskiwacze sadownicze Krukowiak OCTOPUS

Krukowiak Octopus SAD/P

Krukowiak Octopus SAD/P

Krukowiak Octopus SAD/T

Krukowiak Octopus SAD/T

Krukowiak Octopus SAD/TP

Krukowiak Octopus SAD/TP

(Uwaga, Octopus SAD/TP - produkcja tylko do końca 2016 roku)

Opis

 

Opryskiwacze sadownicze
KRUKOWIAK OCTOPUS

Opryskiwacze sadownicze KRUKOWIAK serii OCTOPUS są przeznaczone do wykonywania oprysków na plantacjach i uprawach krzewiastych  - mogą być więc stosowane do przeprowadzania zabiegów na porzeczkach oraz w uprawach rzędowych – np. truskawek, gdzie wymagane jest wspomaganie oprysku strumieniem powietrza.

kopaczka-do-cebuli-profi-kwadrat-kopiacy-foto.jpg
 

 


 

kopaczka-do-cebuli-profi-kwadrat-kopiacy-foto.jpg

Trzy rodzaje przystawek

Seria OCTOPUS może być wyposażona w trzy rodzaje przystawek typu SAD/P, SAD/T i SAD/TP. Każda z przystawek składa się z wentylatora promieniowego o średnicy 470 mm i wydajności maksymalnej 16 tys. m3/h, strumienicy ślimakowej rozdzielającej strumień powietrza równomiernie do 10 rur zakończonych specjalnymi dyfuzorami, w których zamontowane są rozpylacze. Poszczególne przystawki różnią się konstrukcją nośną dostosowaną do konkretnych zastosowań. Poniżej można je obejrzeć na zdjęciach.

Multimedia

 

 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany
Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/P

 

opryskiwacz-octopus-sad-p.jpg

Foto powyżej: Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/P - jest to przystawka do wykonywania zabiegów na krzewach, np. porzeczka, malina. Na ilustracji poniżej przedstawiono wyposażenie opryskiwacza OCTOPUS z przystawką SAD/P.

 

przystawka-do-krzewow-octopus-sad-p.jpg

 


 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany
Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/T

 

opryskiwacz-do-truskawek-octopus-sad-p.jpg

Foto powyżej: Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/T - jest to przystawka do wykonywania zabiegów plantacjach rzędowych, takich jak np. truskawki, poziomki, ogórek itp. Na ilustracji poniżej przedstawiono wyposażenie opryskiwacza OCTOPUS z przystawką SAD/T.

 

przystawka-do-truskawek-octopus-sad-t.jpg

 


 

Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany
Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/TP

(Uwaga, Octopus SAD/TP - produkcja tylko do końca 2016 roku)

 

opryskiwacz-octopus-sat-tp.jpg

Foto powyżej: Opryskiwacz sadowniczy przyczepiany Krukowiak OCTOPUS  z przystawką SAD/TP - jest to uniwersalna przystawka do wykonywania zabiegów plantacjach rzędowych, takich jak np. truskawki, poziomki, ogórek itp. oraz przeprowadzania zabiegów na krzewach, takich jak np. porzeczki, maliny. Na ilustracji poniżej przedstawiono wyposażenie opryskiwacza OCTOPUS z przystawką SAD/TP.

 

przystawka-do-krzewow-octopus-sad-tp.jpg

O marce Krukowiak

logo KFMR Krukowiak - napis i lew, czerwono-czarna kolorystyka

Od samego początku produkty firmy Krukowiak wyróżniały się dwoma cechami: wysoką jakością i innowacyjnością. Utrzymanie wysokiego standardu produktów możliwe było dzięki stałej współpracy z instytutami naukowymi oraz dzięki zastosowaniu w produkcji podzespołów najlepszych producentów. Marki takie jak ARAG, COMET, POLMAC, VERZELLESI, LECHLER, TEEJET, GEOLINE, VETRORESINA PADANA, AGROTRONIX, POMMIER są doskonale znane, a produkty tych firm stosowane przez wszystkich liczących się producentów opryskiwaczy na świecie. Każdego roku firma prezentuje kilka nowości, niejednokrotnie są to produkty unikalne w skali światowej. Produkcja odbywa się w zakładzie w Brześciu Kujawskim.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna