Massey Ferguson 7700

140 - 280 KM

Massey Ferguson serii 7700 został zaprojektowany aby sprostać wymaganiom stawianym przez profesjonalnych rolników od  gospodarstw uprawowych, mieszanych i zajmujących się hodowlą, aż po firmy usługowe. Z szerokim wyborem mocy, przekładni, wersji wyposażenia kabiny, hydrauliki oraz prędkości WOM, seria 7700 może być zaadaptowana do szerokiego wachlarza niestandardowych zadań, dzięki praktycznym, prostym i niezawodnym rozwiązaniom.

nowy ciągnik rolniczt Massey Ferguson 7700 zdjęcie z przodu od prawej strony

Dane techniczne

 

Model Moc maksymalna Moc maksymalna z EPM Liczba cylindrów Możliwe przedkładnie napędowe Udźwig tylnego podnośnika [kg]*
7714 140 KM 165 KM 6 Dyna-4 7 100
7715 150 KM 175 KM 6 Dyna-4/Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 100/9 600
7716 160 KM 185 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 100/9 600
7718 175 KM 200 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 8 100/9 600
7719 185 KM 210 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300/9 600
7720 200 KM 225 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300/9 600
7722 215 KM 240 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300/9 600
7724 235 KM 260 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 950
7726 255 KM 280 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 950

* w zależności od przekładni napędowej

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson serii 7700 ?

 

 • bardzo małe zużycie paliwa 
 • najnowsza norma emisji spalin t4 final
 • Dynamiczne 6 cylindrowe jednostki napędowe
 • uniwersalne gabaryty
 • prosty i niezawodny układ scr III generacji wykorzystujący tylko płyn Adblue
 • szeroki wybór przekładni napędowych
 • Uniwersalny wielofunkcyjny rewers - power control
 • wydajne układy hydrauliczne oraz realny udźwig tylnego podnośnika do 9 950 kg
 • funkcja "sprzęgła w Hamulcu"
 • opcjonalna lub standardowa amortyzacja kabiny
 • 3 wersje wyposażenia
 • standardowy system AUto drive (automatyczna zmiana wszystkich przełożeń z możliwością pomijania półbiegów) 
 • 2 rodzaje gabarytów ciągnika
 • w pełni bezobsługowa nowa przednia amortyzowana oś o bardzo dużym skoku (140 mm)
 • znakomita widoczność
 • technologia fuse agco tm
 • niskie koszty eksploatacji
 • Unikalny wielofunkcyjny joystick do obsługi przekładni oraz wysięgnika
 • Kluczowe cechy ciągników MF serii 7700

  Ciągnik rolniczy kluczowe cechy ciągników MF serii 7700
  • More
   Close

   Najwyższy komfort aby Twój dzień pracy był jeszcze wydajniejszy jest zapewniony dzięki amortyzowanej kabinie i przedniej osi podczas gdy nowa kolorowa deska rozdzielcza oferuje lepszą widoczność przez cały dzień pracy i zapewnia łatwiejszą wygodę obsługi ulepszonego systemu SIS (Setup & Information Screen). Dodatkowo wybór jednej z trzech dostępnych wersji wyposażenia sprawia, że znajdziesz maszynę spełniającą wszystkie Twoje potrzeby

  • More
   Close

   Niskie koszty utrzymania. Nowa turbosprężarka, jednostka sterująca pracą silnika oraz  system wtrysku paliwa redukują koszty związane ze zużyciem paliwa zapewniając jednocześnie wzrost mocy i momentu obrotowego. System zarządzania mocą ciągnika (EPM - Engine Power Management) dostarcza do 25 KM ekstra kiedy są najbardziej potrzebne, głównie w pracach transportowych i z wykorzystaniem WOM. Zaprojektowany by dostarczać najwyższą moc przy możliwie najniższych kosztach obsługi.         

  • More
   Close

   Niższe koszty napraw. Dzięki poprawionemu dostępowi serwisowemu oraz bezobsługowemu systemowi oczyszczania spalin i nowej przedniej amortyzacji osi Quadlink koszty serwisu są znacznie obniżone. Umowy w zakresie napraw i konserwacji pozwalają gospodarstwom pracować efektywnie i konkurencyjnie, a rozbudowana sieć sprzedaży oznacza, że wsparcie jest zawsze dostępne, wystarczy po prostu zadzwonić.

  • More
   Close

   Efektywny układ przeniesienia napędu przynosi wyższą produktywność. Dzięki przekładniom Dyna-4 i Dyna-6 typu powershift oraz przekładni bezstopniowej Dyna-VT teraz dostępnej z systemem EPM zwiększającym moc kiedy jest najbardziej potrzebna. Doskonałe połączenie silnika i przekładni zapewnia maksymalną moc wyjściową.

  • More
   Close

   Zdolność do szybszej pracy z najbardziej wymagającymi maszynami dzięki możliwości zamontowania, aż do pięciu par wyjść hydraulicznych z tyłu ciągnika i trzech z przodu, ze złączem Power Beyond oraz przeprojektowanemu zaczepowi o większym udźwigu. Układ hydrauliczny pozwala pracować szybciej z szerszymi maszynami jednocześnie zwiększając uniwersalność ciągnika.    

  • More
   Close

   Prosta technologia Fuse zapewnia przyjazne w obsłudze rozwiązania w dziedzinie rolnictwa precyzyjnego i zarządzania flotą. System Auto-Guide™ 3000 Guidance zapewnia znaczne oszczędności dzięki wyeliminowaniu przejazdów nakładających się poprzez prosty w obsłudze system automatycznego prowadzenia GO-Mode. Telemetria AgCommand® pozwala natomiast właścicielowi maszyn monitorować ich wydajność i optymalizować możliwości wykorzystania floty a wykorzystując ISOBUS mamy możliwość wykorzystania szerokiej gamy maszyn  na zasadzie "podłącz i uprawiaj".           

  • More
   Close

   Zupełnie nowa amortyzowana przednia oś Quadlink

   Poprawiony komfort i bezpieczeństwo podczas prac transportowych. Niespotykana wygoda i polepszona trakcja zostały uzyskane dzięki nowej innowacyjnej amortyzacji przedniej osi dostępnej w opcji i zbudowanej przez Massey Ferguson. Prosta budowa zapewnia najwyższy komfort jazdy, doskonały promień skrętu i pełen zakres oscylacji przy zachowaniu maksymalnego prześwitu.

   Dodatkowo system amortyzacji MF jest w pełni bezobsługowy.

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna