Massey Ferguson 6600

120 - 160 KM

Najlepsze DNA firmy Massey Ferguson jest doskonale widoczne w ciągnikach MF serii 6600, w postaci tej samej, rodzinnej i współczesnej stylistyki, dzięki której każdy ciągnik MF wyróżnia się z tłumu.  Wytrzymałe i mocne silniki oraz inteligentna konstrukcja zapewnia w każdym modelu wysoki współczynnik mocy do wagi aby sprostać najcięższym i najbardziej wymagającym zadaniom. 

wyprzedaż ciągników Massey Ferguson nowych z gwarancją i używanych

Dane techniczne

 

Model Moc maksymalna Liczba cylindrów Możliwe przedkładnie napędowe Udźwig tylnego podnośnika (kg)
6612 120 KM 4 Dyna-4 7 100
6613 125/130 KM** 4 Dyna-4/Dyna-6 7 100
6614 140 KM 4 Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 600
6615 145/150 KM** 4 Dyna-4/Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 100/8 600
6616 160 KM 4 Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 100/8 600

* w zależności od przekładni napędowej

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

 

 • niskie zużycie paliwa
 • 3 wersje wyposażenia
 • uniwersalne gabaryty
 • znakomita widoczność
 • duża masa i rozstaw osi
 • niskie koszty eksploatacji
 • funkcja "sprzęgła w Hamulcu"
 • szeroki wybór przekładni napędowych
 • szeroki wybór układów hydraulicznych
 • prosty i niezawodny układ scr II generacji
 • Dynamiczne 4 cylindrowe jednostki napędowe
 • opcjonalna lub standardowa amortyzacja kabiny
 • Uniwersalny wielofunkcyjny rewers - power control
 • standardowy system AUto drive (automatyczna zmiana wszystkich przełożeń) 
 • Unikalny wielofunkcyjny joystick do obsługi przekładni oraz wysięgnika
 • Cechy szczególne ciągników MF serii 6600

  schemat budowy ciągnika rolniczego cechy ciągników MF serii 6600
  • More
   Close

   Silniki AGCO POWER

   Najnowsze silniki o pojemności 4,9 litra z układem SCR drugiej generacji zapewniają wysoką moc, znakomitę kulturę i dynamikę pracy, kompaktowe rozmiary i niesamowicie niskie zużycie paliwa.

  • More
   Close

   Znakomity design

   Jednoelementowa maska otwierana w górę i unikalny styl ciągników Massey Ferguson zapewnia łatwy dostęp do silnika w celu przeprowadzenia czynności obsługowych. Wcięty odlew wspornika przedniej osi gwarantuje niesamowitą zwrotność. 

  • More
   Close

   Przedni podnośnik gwarantujący najwyższą wydajność

   Przedni podnośnik i przedni napęd WOM zintegrowane z ciągnikiem gwarantują uzyskanie wyższej wydajności i większej uniwersalności maszyny.

  • More
   Close

   Przekładnia napędowa do wyboru

   Mogą Państwo wybrać przekładnię Dyna-4, Dyna-6 lub przekładnię bezstopniową Dyna-VT. Dyna-4 i Dyna-6 idą w parze z systemem EPM ( Engine Power Managment) dostarczając dodatkową moc w bardziej wymagających pracach. 

  • More
   Close

   Zbiornik paliwa i AdBlue®

   Nowy, większy zbiornik paliwa i AdBlue® umożliwiają wydłużenie dnia pracy bez konieczności tankowania. Dostęp do zbiorników nie sprawia najmniejszych kłopotów. 

    

  • More
   Close

   Amortyzacja kabiny zapewnia komfortowe warunki pracy

   Kabina z możliwością zamontowania amortyzacji mechanicznej lub hydraulicznej amortyzacji Optiride gwarantuje najbardziej komfortowe i wygodne miejsce pracy. 

  • More
   Close

   Układy hydrauliczne
    Wydajne układy hydrauliczne zapewniają wydatek oleju 58, 100 lub 110 l/min do obsługi tylnego podnośnika i aż do czterech par wyjść hydraulicznych z tyłu. 
    

  • More
   Close

   Trzy poziomy wyposażenia
   Trzy wersje wyposażenia – Essential, Efficient, Exclusive – umożliwiają dopasowanie ciągnika do indywidualnych potrzeb i wymagań. 
    

  • More
   Close

   Proste i intuicyjne technologie wspierające operatora
   Do dyspozycji jest opcjonalny system prowadzenia równoległego -Auto-Guide™ 3000 i układ telemetryczny AGCOMMAND™. Dostęp do Auto-Guide™ 3000 jest od teraz możliwy za pomocą konsoli Datatronic 4.  
    

  • More
   Close

   Amortyzowana przednia oś Quadlink zwiększa komfort 
   Układ amortyzacji Quadlink, który można włączyć lub wyłączyć, składa się z amortyzatorów hydraulicznych zamontowanych na przedniej osi tłumiących nierówności występujące na drogach i polach. Zwiększa on komfort i bezpieczeństwo podczas przejazdów transportowych. Unikalna konstrukcja oparta na równoległoboku zapewnia skok amortyzacji wynoszący 90 mm, i jest kontrolowana za pomocą jednego hydraulicznego ramienia zamontowanego w odlewie przedniej osi. 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna