Massey Ferguson 8700

270 - 400 KM

wyprzedaż ciągników okazja super cena Massey Ferguson nowe i używane na www korbanek

Ciągniki MF 7600 zebrały prestiżowe nagrody na wielu targach i wystawach europejskich m.in. na targach Agritechnica 2011 w Hanowerze oraz Polagra Premiery 2012 w Poznaniu. Cechuje je nowoczesny, dynamiczny wygląd, który harmonizuje z dużymi rozmiarami. Sercem tych ciągników jest 6-cylindrowy silnik AGCO POWER e3 z układem SCR 2-ej generacji. Jednostka napędowa spełnia nowe normy emisji spalin Tier 3B / Tier4. Do wyboru są 3 sprawdzone i nowoczesne przekładnie napędowe: Dyna4, Dyna6 oraz DynaVT. Nowa kabina zapewnia znakomite pole widzenia i najlepszy komfort pracy. Jest wiele nowych i innowacyjnych cech ciągników MF 7600, które plasują je daleko przed konkurencją. Wszystkie te cechy gwarantują najwyższą wydajność i optymalne osiągi.

Dane techniczne

 

Model Moc maksymalna Liczba cylindrów Możliwe przedkładnie napędowe Udźwig tylnego podnośnika (kg)*
7614 140 KM 6 Dyna-4 7 100
7615 150 KM 6 Dyna-4/Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 600
7616 160 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 7 100/8 100/8 600
7618 175 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 8 100/8 600
7619 185 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300
7620 200 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300
7622 215 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300
7624 235 KM 6 Dyna-6/Dyna-VT 9 300
7626 255 KM 6 Dyna-6 9 300

* w zależności od przekładni napędowej

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

Dlaczego wybrać ciągnik Massey Ferguson ?

 

 • najniższe na rynku zużycie paliwa (192 g/kwh)
 • Dynamiczne 6 cylindrowe jednostki napędowe
 • uniwersalne gabaryty
 • prosty i niezawodny układ scr II generacji
 • szeroki wybór przekładni napędowych
 • Uniwersalny wielofunkcyjny rewers - power control
 • wydajne układy hydrauliczne oraz udźwig tylnego podnośnika do 9 300 kg
 • funkcja "sprzęgła w Hamulcu"
 • opcjonalna lub standardowa amortyzacja kabiny
 • 3 wersje wyposażenia
 • standardowy system AUto drive (automatyczna zmiana wszystkich przełożeń) 
 • 2 rodzaje gabarytów ciągnika
 • znakomita widoczność
 • niskie koszty eksploatacji
 • Unikalny wielofunkcyjny joystick do obsługi przekładni oraz wysięgnika
 • Kluczowe cechy ciągników MF serii 8700

  ciągnik rolniczy Kluczowe cechy ciągników MF serii 8700
  • More
   Close

   NOWA moc wyjściowa silnika została zwiększona do 400 KM. Jest to najmocniejszy ciągnik marki Massey Ferguson jaki kiedykolwiek został zaprojektowany by zapewniać niesamowite osiągi przy niskich kosztach eksploatacji.

  • More
   Close

   NOWY układ wydechowy spełniający normy emisji spalin Tier 4 Final. Pomaga spełnić najnowsze przepisy normujące ilość szkodliwych gazów w spalinach.

  • More
   Close

   NOWY pakiet chłodnic. System CYCLAIR dostosowany do ogromnej mocy wyjściowej generowanej przez 8,4 litrowy silnik AGCO POWER.

  • More
   Close

   NOWY grill maski zaprojektowany by pomieścić nowy powiększony pakiet chłodnic oraz zapewnić mu odpowiednią wentylację.

  • More
   Close

   NOWA panoramiczna kabina dostępna w dwóch pakietach wyposażenia. Przestronna, z doskonałą widocznością 360° wokół maszyny posiada również nową deskę rozdzielczą oraz nowy podłokietnik z joystickiem Mulitipad w wersji Exclusive.

  • More
   Close

   Przedni podnośnik o ogromnym udźwigu 5 000 kg dla maksymalnej wydajności w polu. Przedni podnośnik z wałkiem WOM, który jest zintegrowany z przodem ciągnika,  by w pełni wykorzystać  potencjał.

  • More
   Close

   Nowy pakiet intuicyjnych technologii. Układ automatycznego prowadzenia równoległego Auto-Guide™ 3000 oraz system telemetryczny AGCOMMAND™. Auto-Guide™ 3000 z opcją Go Mode teraz dostępny przez wyświetlacz Datatronic CCD.

  • More
   Close

   Hydrauliczna 4 punktowa amortyzacja kabiny OptiRide Plus Dynamic.

  • More
   Close

   Znakomita przekładnia bezstopniowa Dyna-VT. Przekładnia ta w najnowszym wydaniu współpracuje z system EPM (Engine Power Management), by zapewnić dodatkową moc gdy potrzebujesz jej więcej.

  • More
   Close

   Mocarny tylny podnośnik o udźwigu 12 000 kg !

  • More
   Close

   Koła o średnicy 215 cm. Tak duża średnica tylnych kół zapewnia trakcję umożliwiającą przeniesienie ogromnej mocy i jednocześnie minimalizuje nacisk na grunt i ugniatanie, dzięki czemu ciągnik sprawdzi się na każdej glebie.

  • More
   Close

   NOWY przeprojektowany tylny zaczep. Mocniejszy, wytrzymalszy, łatwiejszy w użyciu, z większym udźwigiem niż kiedykolwiek do tej pory. 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna