Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Małe logo firmy mx szare litery mx obok czerwony kwadrat z szarym zygzakiem korbanek.pl

MX

Firma MX rozpoczęła swoją działalność 1951 roku. Od 1960 zajęła się produkcją ładowaczy czołowych. Dzisiaj jest jednym z największych producentów ładowaczy czołowych, podnośników oraz osprzętu na świecie.

Ładowacze MX produkowane są do wszystkich marek ciągników o mocach od 15 do 280 KM. Występują w dwóch wersjach poziomowania: Mechanicznym - seria UTILITY oraz Hydraulicznym - seria TECHNIC.

Firma MX oprócz ładowaczy w swojej ofercie również posiada przednie podnośniki o udźwigu od 1000 do 5300 kg, W przedni TUZ MX serii R można doposażyć prawie każdy ciągnik na świecie, w zależności czy jest on wyposażony w ładowacz czołowy lub nie. W wyposażeniu standardowym każdy podnośnik posiada siłowniki dwustronnego działania co umożliwia bardziej dokładną i wydajną pracę.

Elementy robocze do ładowaczy czołowych MX oraz elementy robocze MX do ładowarek samojezdnych innych producentów. Dostępne są łyżki, widły, osprzęt specjalistyczny, chwytaki do balotów i wiele innych.

O MARCE Mx

Duże logo firmy mx szare litery mx obok czerwony kwadrat z szarym zygzakiem korbanek.pl
Firma MX rozpoczęła swoją działalność 1951 roku. Od 1960 zajęła się produkcją ładowaczy czołowych. Dzisiaj jest jednym z największych producentów ładowaczy czołowych, podnośników oraz osprzętu na świecie. Ładowacze oraz przednie podnośniki MX są montowane do ponad 5000 różnych modeli ciągników, do prawie wszystkich marek na świecie. Dzięki swoim dystrybutorom firma MX oferuje swoje produkty m. in. w Europie, Japonii, Oceanii, Ameryce Południowej, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna