Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo Polaris nie Autoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek

Polaris

Polaris  - światowy lider w produkcji  pojazdów quad (ATV),  terenowych pojazdów użytkowych (UTV), oraz skuterów śnieżnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Stanach Zjednoczonych w miejscowości Medina - stan Minnesota, jednak producent ten posiada fabryki rozsiane po całym świecie. W 2014 roku Polaris otworzył swoją fabrykę w Opolu i od tego czasu większość nowych pojazdów oferowanych w Polsce jest rodzimej produkcji. Firma Korbanek jest niezależnym od autoryzowanego dystrybutora tej marki serwisem oraz niezależnym sprzedawcą quadów. Mamy możliwość ściągnięcia maszyny używanej lub nowej z rynku Europejskiego lub Amerykańskiego wg indywidualnych potrzeb klienta.  

ATV- (ang. All Terrain Vehicle) jest to otwarty pojazd przeznaczony do jazdy po drogach nieutwardzonych. Prekursorem w budowie tego typu maszyn był własnie Polaris. Pojazd charakteryzuje się doskonałymi walorami napędowymi zatem poza rekreacją i sportem często jest wykorzystywany w rolnictwie i w służbach mundurowych. W Polsce termin ATV jest stosowany naprzemiennie z terminem Quad, wynika to z tego,iż te pojazdy zaczęły zyskiwać popularność w latach 90-tych gdzie na świecie wiodły prym już tylko pojazdy ATV z czterema kołami. ATV ma zwykle napęd na 4 koła z możliwością odłączenia napędu przedniej osi. Obecnie często wyposaża się te maszyny w różnego rodzaju systemy ułatwiające jazdę po trudnym terenie.

UTV - (ang. Utility Task Vehicle) - to lekki użytkowy pojazd terenowy łączący w sobie cechy quada i terenówki. Są to wszechstronne narzędzia służące nie tylko dla zabawy, ale przede wszystkim do pracy. Polaris w tej klasie pojazdów jest reprezentowany przez model Ranger. Pojazdy te mogą być napędzane przez silnik spalinowy jak i elektryczny, i mogą przewozić do 6 osób. Zaletą tego typu pojazdów jest spora przestrzeń ładunkowa, która może być dodatkowo modyfikowana za pomocą wyposażenia dodatkowego - co czyni z tych maszyn idealna bazę do rożnego rodzaju przeróbek. Na bazie UTV często tez powstają rożne pojazdy specjalistyczne.

SxS - (ang. Side by Side) - jest to lekki pojazd terenowy o doskonałych właściwościach trakcyjnych, mogący przewieźć kilka osób. Koncepcja tego typu maszyny jest względnie nowa i można stwierdzić ze jest to kolejna ewolucja pojazdu typu Quad. Kierujący jak i pasażer są chronieni klatką bezpieczeństwa a sterowanie odbywa się w podobny sposób jaki znamy z samochodów. Tego typu pojazdy zdobywają coraz większą rzesze zwolenników, gdyż jazda nim zapewnia niesamowite wrażenia.

Dzięki dołączeniu do Klubu KORBANEK Racing będziesz informowany o promocjach na usługi serwisowe i otrzymasz RABAT na części zamienne ze SKLEPU www.sklep.korbanek.pl . Klub KORBANEK Racing jest również miejscem dyskusji. Na stronie profilowej Facebook można zadawać pytania, dzielić się swoją historią. Nie wahaj się! Wyślij nam swoje uwagi, czekamy na Twoją opinię. więcej>>

 

O MARCE Polaris

Nieautoryzowany Dealer Marki Polaris Korbanek logo duże Polaris

Historia marki Polaris sięga roku 1958 kiedy to zostało założone przedsiębiorstwo produkujące skutery śnieżne. Przełomowym rokiem dla firmy był rok 1985 kiedy to Polaris zaprezentował światu swój pierwszy pojazd typu quad (ATV), był to jednocześnie pierwszy pojazd tego typu wyprodukowany w USA. Od tego czasu producent cały czas udoskonala swoje produkty czyniąc z nich liderów w swoich klasach. Polaris ma na swoim koncie także wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych takich jak EFI, IRS, On-Demand True All-Wheel Drive (AWD), EBS, ADC, LOCK & RIDE, które z czasem stały się wyzwaniem dla innych producentów podobnych maszyn. Produkty Polaris cechują się niezawodnością, trwałością i komfortem podróżowania, a ogromny dział technologiczny stara się ciągle nadążać za rosnącymi wymaganiami klientów. Polaris także mocno angażuje się w sport, a efektem tego są pojazdy które w zawodach na całym świecie zajmują czołowe pozycje.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna