Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Ciągniki Rolnicze - najlepsze traktory

Znajdź idealny ciągnik rolniczy dla swojego gospodarstwa. Odkryj traktory zapewniające maksymalną wydajność, trwałość i komfort użytkowania.

ranges from 25 to 136

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 25 to 136

Filtry zaawansowane

Moc


Ciągniki rolnicze

Ciągniki Rolnicze inaczej traktory

W sklepie Korbanek.pl znajdziesz w atrakcyjnych cenach nowe i używane traktory rolnicze oraz ciągniki ogrodnicze (sadownicze) uznanych polskich i zagranicznych producentów. W katalogu mamy wiele maszyn zróżnicowanych pod względem parametrów technicznych i standardów wyposażenia. Przed zakupem jakiegokolwiek modelu należy zastanowić się nad swoimi potrzebami i oczekiwaniami odnośnie maszyny. Ciągnik rolniczy (sadowniczy, ogrodniczy) powinien być dostosowany do wielkości terenu uprawnego, który będzie musiał wiele razy obrobić. Przy powierzchni 10 ha traktor rolniczy o mocy w zakresie od 30 do 35 KM w zupełności wystarczy. Przy 20 ha i wymagającym terenie lepiej pomyśleć o mocy 50 KM. Czasami lepiej zainwestować trochę więcej, gdyż poniesiony koszt zwróci się w postaci oszczędności czasu, nerwów i pieniędzy...

Po ustaleniu potrzeb konkretnego gospodarstwa można przejść do sprawdzania poszczególnych produktów dostępnych w naszym sklepie. Ciągniki rolnicze na swoich podstronach zostały opisane bardziej szczegółowo. Oferujemy modele w różnym zakresie cenowym, każdy może dostosować zakup do swojego budżetu. Chętnie pomożemy w podjęciu odpowiedniej decyzji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi fachowcami! Eksperci z Korbanek.pl doradzą, jaki ciągnik (traktor) rolniczy, sadowniczy, ogrodniczy będzie najlepszy do Twoich potrzeb i finansowych możliwości!

TRAKTOR ROLNICZY

W naszym sklepie dominują traktory rolnicze i ciągniki kołowe, gdyż są najpopularniejszym typem w Polsce. Wydajność silnika, jak i opcja kół na bliźniakach oraz ich wymiary jest zależna od rodzaju wykonywanej pracy. Przy robotach w gęsto zalesionym terenie, jak i wąskich obejściach najlepiej sprawdzają się mniejsze jednostki, które pozwalają sprawnie przeprowadzać poszczególne działania. Te większe modele są idealne przy holowaniu przyczep i operowaniu cięższymi akcesoriami rolniczymi w bardziej wymagających warunkach.

Dodatkowo możemy zaoferować ciągniki kompaktowe i sadownicze. Ich moc wynosi od 25 do 136 KM. Sprzedajemy traktory rolnicze producenta Arbos (Grupa Weichai Lovol) która niebawem w swojej ofercie zaprezentuję nową markę AUPAX.

W przeszłości sprzedawaliśmy maszyny takich marek jak: Massey Ferguson, Fendt, Challenger, Claas i używane Renault, które były bezpośrednim odpowiednikiem John Deere, New Holland, Zetor, Kubota, Ursus, Belarus, Valtra, Lovol, Case, Steyr, Farmtrac, Landini, Tym, Foton, Solis.

Warto zapoznać się z dokładnymi parametrami i opisami ciągników, które obecnie oferujemy i zauważyć że cechuje je świetny stosunek CENA/JAKOŚĆ. W razie potrzeby nasz zespół służy radą i wsparciem. Oferujemy również sprawny serwis oraz możliwość zakupu części zamiennych do omawianych wcześniej marek. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami i składania zamówień na traktory nowe i używane. Z nami prace na gospodarstwie będą przebiegać sprawnie, skutecznie, efektywnie i bezpiecznie!

CIĄGNIK SADOWNICZY (OGRODNICZY)

W sklepie Korbanek.pl kupisz w dobrej cenie sadowniczy ciągnik Arbos. Traktor umożliwia sprawne wykonywanie ochronnych oprysków, nawożenia i odżywiania dolistnego oraz zbierania plonów. W ofercie mamy maszyny ogrodnicze o różnych gabarytach, co pozwoli na dopasowanie do wielkości powierzchni gospodarstwa. Ciągnik sadowniczy to wielozadaniowa maszyna, przy pomocy którejTwoje gospodarstwo będzie efektywnie realizowało założone cele i zadania.

W naszej ofercie znajdziesz traktory używane i nowe wyposażone w silniki o różnej mocy, pojemności, udźwigu tylnego podnośnika oraz rozstawie kół. Dzięki temu możesz zamówić ciągnik sadowniczy do zabiegów agrotechnicznych przy winoroślach, drzewach owocowych, warzywnych pnączach lub kwiatowych rabatach. U nas kupisz ciągnik sadowniczy (ogrodniczy) dopasowany do Twoich preferencji!

ILE KOSZTUJE DOBRY CIĄGNIK ROLNICZY?

Odkryj kluczowe informacje na temat tego, ile kosztuje dobry ciągnik rolniczy, i dowiedz się, jakie czynniki wpływają na cenę traktora. Wybór odpowiedniego ciągnika rolniczego jest niezwykle ważny dla efektywności i ekonomii gospodarstwa rolnego. Cena ciągnika rolniczego może znacznie różnić się w zależności od marki, modelu, mocy silnika, a także dodatkowych funkcji i akcesoriów. W tym artykule porównujemy różne typy ciągników i traktorów, uwzględniając ich specyfikacje techniczne i zastosowanie w rolnictwie. Dowiesz się, jakie są średnie ceny ciągników rolniczych na rynku, jakie są różnice między nowymi a używanymi ciągnikami, oraz jak wybrać traktor, który najlepiej spełni oczekiwania Twojego gospodarstwa.

Ponadto, przedstawiamy wskazówki, jak ocenić stosunek jakości do ceny ciągnika rolniczego, abyś mógł dokonać przemyślanego zakupu. Czy interesują Cię najnowsze modele traktorów czy też sprawdzone, używane ciągniki, ten przewodnik pomoże Ci zrozumieć, ile kosztuje ciągnik i jakie aspekty należy wziąć pod uwagę, decydując się na jego zakup.
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna