Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

Zgrabiarka karuzelowa

Oferujemy zgrabiarki dwukaruzelowe, w tym modele sip, samasz i zgrabiarki do siana karuzelowe oraz gwiazdowe (4, 5, 7, 9 gwiazd). Idealne dla efektywnej pracy - zgrabiarka czołowa, taśmowa oraz pająk dostępne w atrakcyjnej cenie. Sprawdź naszą ofertę!

ranges from 420 to 840

Filter by główny parametr » from value:

ranges from 300 to 730

Filtry zaawansowane

Szerokość robocza


O Zgrabiarkach

Zgrabiarka do siana

Za pośrednictwem sklepu Korbanek możecie Państwo kupić najlepsze maszyny rolnicze na rynku, w tym zgrabiarki. Jesteśmy dystrybutorem sprzętu sygnowanego logo takich marek jak Samasz czy Unia. W sprzedaży mamy zawieszane i zaczepiane modele 1-, 2- i 4-karuzelowe o szerokości roboczej od 300 do 1250 cm. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne gwarantują bardzo precyzyjną pracę zgrabiarek a układy jezdne w zależności od modelu pozwalają bezpiecznie i dokładnie wykonać pracę maszyny.

Zgrabiarki karuzelowe

Oferowane urządzenia przeznaczone są do zebrania siana, słomy lub podsuszonej zielonki i ułożenia jej w równy pokos. W tym celu producenci stawiają na technologię wirnikową. W zależności od konkretnego modelu oraz producenta stosowane są inne rozwiązania konstrukcyjne. Niemniej jednak można wyróżnić szereg cech wspólnych dla wszystkich karuzelowych zgrabiarek pokosowych z naszej oferty. Duża zwrotność, którą zawdzięczają skrętnym tylnym osiom, idzie w parze z dopracowanym, wielostopniowym systemem regulacji wysokości grabienia. Wysokogatunkowe komponenty wykorzystane podczas produkcji cechują się podwyższoną odpornością na wpływ opadów atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Z kolei dzięki skutecznej amortyzacji cała konstrukcja jest bardzo stabilna zarówno podczas podnoszenia, transportu, jak i samej pracy, przy równoczesnym zmniejszeniu nacisku kół na podłoże. Wszystko to sprawia, że wykorzystanie zgrabiarek w codziennej pracy to niezawodny sposób na oszczędność czasu i pieniędzy, zwłaszcza przy większym areale.

Zgrabiarki do siana, słomy i zielonki

Wydajność w działaniu i małe zapotrzebowanie na moc sprawia, że zgrabiarka pokosowa jest urządzeniem bardzo chętnie wykorzystywanym do grabienia dużych ilości siana, słomy czy zielonki. Dzięki mocnym podzespołom i innowacyjnym rozwiązaniom konstrukcyjnym maszyny ze sklepu Korbanek pozwalają uzyskać dobrze uformowany pokos nawet w trudno dostępnych miejscach. Materiał nie przyczepia się do ramion nośnych palców, a przemyślany układ karuzeli (ich liczba oraz sposób regulacji zależy od konkretnego modelu) pozwala na bezproblemowe dostosowanie szerokości i wysokości grabienia do potrzeb prowadzonego przez Państwa gospodarstwa rolnego. W razie kłopotów z wyborem nasi pracownicy pozostają do pełnej dyspozycji!

Zgrabiarka dwukaruzelowa

Odkryj naszą ofertę zgrabiarek dwukaruzelowych, idealnych dla profesjonalistów rolnictwa. Nasze zgrabiarki do siana karuzelowe i gwiazdowe, w tym modele 5, 7, i 9 gwiazdowe, są projektowane z myślą o efektywności i trwałości.

Oferta obejmuje zgrabiarki samasz, czołowe, oraz popularne modele taśmowe, zapewniające dokładność zbierania trawy. W naszym asortymencie znajdziesz również zgrabiarki z olx oraz pająk, które są doskonałym wyborem dla gospodarstw poszukujących wydajnych i niezawodnych maszyn.

Nasze zgrabiarki karuzelowe i gwiazdowe zostały zaprojektowane z myślą o maksymalizacji produktywności oraz minimalizacji strat materiału, co czyni je idealnym wyborem dla rolników poszukujących wydajności i niezawodności.

Dzięki zaawansowanej technologii, nasze zgrabiarki 4 gwiazdowe oraz czołowe zapewniają równomierną i szybką pracę na polu, oferując niezrównaną jakość zbiorów. Wybierz nasze zgrabiarki do trawy i dołącz do grona zadowolonych klientów, cieszących się wysoką efektywnością i trwałością naszych maszyn. Sprawdź nasze ceny!

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna