Samasz TWIST

600 - 600 CM

 

Pobierz prospekt zgrabiarki TWIST 

 

Zgrabiarka  grzebieniowa

Czołowa lub tylna

 

Zgrabiarka grzebieniowa TWIST 600 służy do szybkiego, wydajnego i czystego zgrabiania siana, słomy i zielonki. Może być zaczepiana z przodu lub tyłu ciągnika. W przypadku zaczepienia maszyny z przodu można jednocześnie grabić a z tyłu ciągnika zbierać poprzez podczepiona prasę.

Zgrabiarka ta składa się z dwóch układów roboczych (bębnów) napędzanych z hydrauliki ciągnika za pomocą dwóch silników hydraulicznych, których prędkość obrotowa jest regulowana specjalnym zaworem TVTC. Układy robocze zgrabiarki podnoszone są za pomocą dwóch siłowników również napędzanych z hydrauliki ciągnika. 

Maszyna ta może być wyposażona w zawór redukujący ilość wymaganych przyłączy hydraulicznych i wówczas jest to model TWIST 600P.

Zgrabiarkę tą cechuje mała masa w stosunku do dużej szerokości roboczej.

 

Zgrabiarka grzebieniowa TWIST 600 firmy Samasz służy do szybkiego, wydajnego i czystego zgrabiania siana, słomy i zielonki.
Na zdjęciu widać efekt pracy zgrabiarki SaMASZ Twist 600 - czysta łąka i równy pokos
 

zalety  zgrabiarki  twist

Z tą maszyna praca staje się szybsza !

 

 

 • Możliwość jednoczesnego grabienia i prasowania (siana, słomy, zielonki) = oszczędność czasu i paliwa.
 • Duża szerokość robocza - 6m = duża wydajność.
 • Mała masa w stosunku do szerokości roboczej - 770 kg.
 • Czyste grabienie = czysta pasza.
 • Możliwość zaczepienia z przodu i tyłu ciągnika.
 • WOM ciągnika nie jest wymagany.
 • Ustawianie i regulacja maszyny odbywa się z kabiny ciągnika.
 • Wysoki komfort pracy.
Tango 730 to zgrabiarka firmy Samasz która mam możliwość jednoczesnego grabienia i prasowania to oszczędność czasu i paliwa

wyposażenie  standardowe  twist 600

 

 • Złacza hydrauliczne KENNFIXX 
 • Składana stopa podporowa
 • Mechaniczna blokada transportowa
 • Regulowane koła kopiujące
 • Opony 18,5x8,5-8
 • Składana hydraulicznie do transportu

 

wyposażenie opcjonalne  twist 600

Zaczep tylny umożliwia podłączenie i pracę zgrabiarki z tyłu ciągnika na tylnym TUZ-ie. To wyposażenie opcjonalne pozwala zwiększyć uniwersalność zgrabiarki TWIST 600.

Zaczep tylny do zgrabiarki TWIST 600

Koło podporowe zgrabiarka twist 600 samasz

Koło kopiujące dostępne za dopłatą jest bardzo przydatne przy nierównych łąkach, pastwiskach czy polach. Powoduje dokładniejsze kopiowanie terenu przez zgrabiarkę.

 

Przy bardzo duże ilości zgrabianego materiału tworzy się wysoki pokos i wówczas bardzo przydatnym wyposażeniem opcjonalnym jest wał dogniatający. Zastosowanie tego walca powoduje dogniecenie ( dociśnięcie ) pokosu co powoduje łatwiejszy jego zbiór np. przez prasę rolującą, przyczepę samozbierającą.

Walec dogniatający zgrabiarki Twist 600 Samasz

Belka z oświetleniem zgrabiarka Twist Samasz

Kolejnym wyposażeniem opcjonalnym jest belka z tablicami ostrzegawczymi wraz z oświetleniem LED. Jest to ważny element który dba o nasze bezpieczeństwo na drodze i warto w niego zainwestować !

 

 

dane techniczne  zgrabiarki  grzebieniowej

 

Typ TWIST 600
Szerokość robocza [m] 6,00

Szerokość zgrabionego wału [m]

1,30
Szerokość transportowa [m] 2,35
Liczba bębnów roboczych 2
Liczba belek grabiących na bębnie 10
Liczba sprężyn na belce 18
Liczba przyłączy hydraulicznych 2 pary (Napęd + podnoszenie)
Moc ciągnika [KM] od 80
Wydajność robocza [ha/h] ~ 6,00
Kategoria zaczepu TUZ II
Masa [kg] 770

 

 

serwis - części -  gwarancja

 

 • Profesjonalny, mobilny serwis Producenta.
 • Niskie koszty eksploatacji - niskie ceny części zamiennych oraz szybka  ich dostawa.
 • Gwarancja na maszyny wynosi 24 miesiące i jest sprawowana przez Producenta.

 

 

film prezentujący  pracę zgrabiarki twist

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna