Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo firmy Gregoire Besson producent pługów

Gregoire-Besson

Firma Gregoire-Besson jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie, Do głównej oferty należą: pługi obracalne zawieszanie półzawieszane do orki w bruździe i poza brusdą po caliźnie, agregaty talerzowe z szerokim zakresem średnicy talerz od 410 do 810 mm i , agregaty zębowe na kultywatorze z zabezpieczeniem NON STOP, brony talerzowe i talerzowo zębowe oraz szeroką gamę wałów do agregatów i bron takich jak  strunowy, EMOPAK. Pługi Gregoire Besson wyposażono w korpusy płużne z odkładnią pełną śrubową i półśrubową , odkładnią ążurową . W ofercie jest łącznie 33 odkładni różnego rodzaju. Szeroka oferta przedpłużków do poplonów i kukurydzy i listwy ścinajace. Gama kół podporowych i podporowo transortowych pozwala dopasować pługi do wymagań nowoczesnego rolnictwa. Firma stosuje głównie zabezpieczenie NON STOP korpusów płużnych hydrauliczne ale posiada też zabezpieczenie mechaniczne sprzeążynowe i zabezpieczenie na śrubę ścinaną w dwuch wykonaniach.

Dzięki szerokiej gamie pługów zawieszanych oraz półzawieszanych, o liczbie od 2 do 14 korpusów, Grégoire-Besson jest firmą uznawaną za specjalistę w uprawie gleby. Duży wybór wyposażeń, rodzajów zabezpieczeń i rodzajów odkładni sprawia, że przyszły użytkownik może skomponować pług idealny do potrzeb swojego gospodarstwa.

O MARCE Gregoire-Besson

Logo kwadratowe Gregoire Besonn producent pługów i agreagtów

Firma Gregoire-Besson jest jednym z największych producentów maszyn rolniczych na świecie, Do głównej oferty należą: pługi, agregaty talerzowe, agregaty zębowe, brony talerzowe oraz wały. Dzięki szerokiej gamie pługów, maszyn zębowych i talerzowych, Grégoire-Besson jest firmą uznawaną za specjalistę w zakresie maszyn uprawowych, obecną na 5 kontynentach za pośrednictwem 6 swoich oddziałów(Anglia, Kanada, Hiszpania, Polska, Rosja i Chiny) oraz ponad 60 importerów. Każda z tych placówek jest ekspertem w zakresie produktów Grégoire-Besson, co było możliwe dzięki ich uczestnictwu w specjalnych szkoleniach

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna