1992 to rok powstania marki HYDRAMET. Od początku swojej działalności zajmowała się ona produkcją ładowaczy czołowych oraz osprzętu do nich. Z czasem HYDRAMET poszerzył swoją produkcje o spychacze czołowe do śniegu oraz inne maszyny rolnicze. Najnowsze modele ładowaczy dużych - seria Xtreme - cieszy bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, gdyż ma nowoczesną konstrukcje oraz wyposażone są w hydraulikę renomowanych producentów europejskich.
Ładowacze lekkie TUR dedykowane są do małych ciągników, natomiast linia Xtreme montowane są na ciągniki klasy średniej i ciężkiej. Linia Xtreme powstała w oparciu o ponad dwudziestoletnie udoskonalanie produktu i mamy przekonanie, że oferujemy ładowacz wyjątkowy, łączący ergonomię, solidność wykonania, wysokie osiągi.
1 600-2 100 kg
1 900-2 650 kg
2 500-3 400 kg
800-1 300 kg
1 200-1 600 kg
Spychacze czołowe przeznaczone są do odśnieżania posesji, zakładów, terenów spółdzielni mieszkaniowych oraz do spychania, piachu, węgla lub obornika w gospodarstwie rolnym. Może być montowany na ciągnikach rolniczych o różnej mocy. Zabezpieczenie sprężynowe konstrukcji w połączeniu z lemieszami gumowymi podzielonymi na odrębne sekcje pozwala na bezpieczny przejazd przez przeszkody.
160-250 CM
250-300 CM
Urządzenie to jest niezastąpione nie tylko przy załadunku i rozładunku ale i w pracach budowlanych, robotach ziemnych. Funkcjonalność tej maszyny poszerza duży wybór narzędzi roboczych - począwszy od łyżek różnego typu, poprzez chwytak do drewna po szeroką łyżkę melioracyjną
500-800 kg

O MARCE Hydramet

1992 to rok powstania marki HYDRAMET. Jest to rodzinna firma mająca swoją siedzibę w Giżycku na Mazurach. Obecnie zatrudnia około 150 osób. Od początku swojej działalności zajmowała się ona produkcją ładowaczy czołowych oraz osprzętu do nich. Z czasem HYDRAMET poszerzył swoją produkcje o spychacze czołowe do śniegu oraz inne maszyny rolnicze. Najnowsze modele ładowaczy dużych - seria Xtreme - cieszy bardzo dużym zainteresowaniem ze strony klientów, gdyż ma nowoczesną konstrukcje oraz wyposażone są w hydraulikę renomowanych producentów europejskich.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna