Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Logo GÖWEIL małe na niebieskim tle na korbanek.pl

Göweil

Austriacki producent sprzętu rolniczego oferujący bardzo wysokiej klasy maszyny do prasowania pasz i słomy, specjalizujący się także w technologii owijania bel.

Prasy i prasoowijarki GÖWEIL - maszyny stworzone do pracy w najcięższych warunkach, charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i psiadają szereg unkatowych cech pozwalających ustanawiać nowe standardy na rynku.

Owijarki GÖWEIL - zapewniają najlepsze konserwowanie pas w celu uzyskania najlepszej kiszonki. Bele są pakowane w praktyczne jednostki paszowe szybko, czysto i przede wszystkim w sposób absolutnie nie przepuszczający powietrza.

O MARCE Goweil

GÖWEIL logo marki na stronie korbanek.pl

Od 1988 roku marka GÖWEIL kojarzy się z produktami najwyżej jakości. W ofercie producenta można znaleźć prasy, prasoowijarki i cały szereg maszyn do owijania bel okrągłych jak i kwadratowych. Dodatkowo GÖWEIL oferuje całą gamę osprzętu dodatkowego do pracy z belami. Cała produkcja maszyn jak i elektroniki do nich odbywa się bezpośrednio w bezpośrednio w Kirchschlag - w Austrii. Wszystkie produkty GÖWEIL są specjalnie zaprojektowane do intensywnego działania i reprezentują najnowocześniejsze technologie dzięki czemu stały się one synonimem najwyższej jakości w wielu krajach na świecie takich jak Japonia, Nowa Zelandia, Kanada. Dlatego też 86 % produkcji tej marki trafia na eksport.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna