Najmocniejszy ciągnik Massey Ferguson w historii marki jest teraz Twój 

 

Nowy wymiar mocy w rolnictwie - seria 8700 o mocy do 400 KM ! 

Nowy 8700 został zbudowany zgodnie z najlepszymi praktykami inżynierów Massey Fergusson. Jest to największy ciągnik, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy. Projekt flagowego modelu osiągającego 400 KM został oparty o konwencjonalne rozwiązania konstrukcyjne. Przełomowa seria 8700 oferuje Państwu jedną z najbardziej skutecznych, efektywnych i użytecznych mocy w swojej klasie. Jeśli znasz ciągniki Massey Ferguson albo jesteś właścicielem jednego z nich, przyjrzyj się dokładnie nowej serii 8700 a zobaczysz, że stworzyliśmy jeszcze bardziej wydajne i przemyślane rozwiązania niż te, które znasz i którym ufasz.  A jeśli nie poznałeś jeszcze produktów Massey Ferguson chcielibyśmy, zaprosić Cię do zapoznania się z naszą nową maszyną, byśmy mogli pokazać Ci dlaczego nowy 8700 jest maszyną wyjątkową w swojej klasie..

 

MF serii 8700 przemyślana konstrukcja

Ogromna moc do 400 KM

Nowa jednostka napędowa AGCO Power 8,4 litra BiTurbo z systemem SCR III generacji jest nie tylko jedną z najbardziej wydajnych jednostek na rynku ale również jedną z najoszczędniejszych. Układ EPM zapewnia dodatkowe 30 KM podczas wyjątkowo trudnych prac z WOM, hydrauliką czy prac polowych bądź transportwych. 

 

Czytaj więcej >>

Unikalny kształt maski

Konstrukcja grilla oraz wlotów powietrza maski zostały zaprojektowane tak, by podczas procesu chłodzenia wyrzucać ciepłe powietrze. Dzięki czemu świeże i chłodne powietrze przepływa przez główną chłodnicę. Dostęp do chłodnic oraz filtra powietrza został tak skonstruowany, by uprościć codzienną konserwację tak bardzo, jak to tylko możliwe.

 

Czytaj więcej >>

Czytelna deska rozdzielcza

Nowa, intuicyjna nawigacja oraz konsola dzięki wyświetlaczowi SIS obsługiwanemu za pomocą przycisków umieszczonych przy kolumnie kierowniczej. Nowy wyświetlacz jest nie tylko 50% większy ale posiada tez dziesięciokrotnie wyższą rozdzielczość dzięki czemu informacje wyświetlane na konsoli są jeszcze bardziej czytelne i przejrzyste.   

 

Czytaj więcej >>

doświadcz w pełni mocy 400 KM

  • Nowa moc wyjściowa silnika została zwiększona do 400 KM. Jest to najmocniejszy ciągnik marki Massey Ferguson jaki kiedykolwiek został wyprodukowany by zapewniać niesamowite osiągi przy niskich kosztach eksploatacji
  • Nowy układ wydechowy spełniający normy emisji spalin Tier 4 Final. Pomaga spełnić najnowsze przepisy normujące ilość szkodliwych gazów w spalinach
  • Nowy pakiet chłodnic. System CYCLAR dostosowany do ogromnej mocy wyjściowej produkowanej przez 8,4 litrowy silnik AGCO POWER
  • Nowy grill maski zaprojektowany by pomieścić nowy powiększony pakiet chłodnic oraz zapewnić mu odpowiednią wentylację
  • Nowa panoramiczna kabina. Dostępna w dwóch pakietach wyposażenia. Przestronna, z doskonałą widocznością
  • Koła o średnicy 215 cm. Tak duża średnica tylnych kół zapewnia trakcje umożlwiającą przeniesienie ogromnej mocy jednocześnie minimalizując nacisk na grunt dzięki czemu ciągnik sprawdzi się na każdej glebie
  • Najwyższa wersja przekładni Dyna-VT. Przekładnia Dyna-VT w najnowszym wydaniu współpracuje z systemem EPM (Engine Power Managment) by zapewnić dodatkową moc gdy potrzebujesz jej więcej
  • Hydrauliczna 4 punktowa amortyzacja kabiny OptiRide Plus Dynamic
  • Mocarny tylny podnośnik o udźwigu 12 000 kg
  • Przedni podnośnik o udźwigu 5000 kg dla maksymalnej wydajności w polu. Przedni podnośnik z wałkiem WOM który jest zintegrowany z przodem ciągnika,  by w pełni wykorzystać  potencjał. Podobnie jak napęd na 4 koła oraz opcjonalna amortyzacja przedniej osi.

Wygodny podłokietnik Command Control

 

Czytaj więcej >>

Ergonomicznie rozmieszczone przełączniki 

 

Czytaj więcej >>

Wydajny układ hydrauliki LS

 

Czytaj więcej >>

Rozdzielone układy hydrauliczne i srzyni biegów 

 

Czytaj więcej >>

O marce Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna